Doğum

Anne ve babalar için hayatın en özel anlarından biri, çocuklarının doğum anıdır. Bu özel an doğum fotoğrafları ile ölümsüzleşir. Hastanede yaşananlar, bebeğin annenin kucağındaki ilk anları, babasının bebeğine ilk bakışları gibi özel ve güzel anların fotoğrafını saklayarak, ömür boyu o anın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Doğum fotoğrafı çekmek diğer fotoğraflardan biraz daha farklıdır. Her şeyden önce hastane ortamında olur ve hastanenin kurallarına uyulması gerekir. Hemşire ve doktorların işlerini yapmalarına engel olmayacak şekilde titizlikle çalışılmalıdır. Bebeğin anne ve babasıyla buluştuğu ilk dakikalar olduğundan, bu anın büyüsünü bozmamaya, fotoğrafçı tarafından çok dikkat edilir.


Sürpriz Doğumların Sürpriz Fotoğrafçısı

Bir doğumun ne zaman başlayacağını kestirebilmek mümkün değildir. Her ne kadar sezaryen doğumlarda gün ve saat konusunda randevulaşılsada bebeğin erken gelmeye karar vermeyeceğinin garantisini kimse veremez. Bu nedenle doğum fotoğrafçısının sürpriz doğumlara hazırlıklı olması gerekir. Doğumun başladığı haberini aldıktan sonra hızla hastaneye ulaşmalı ve doğum anını kaçırmamalıdır.

Her doğum bir mucizedir ve bu mucize en güzel şekilde fotoğraflanmayı hak eder. Hamilelik süresince sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizi kucağınıza aldığınız o an, dünyanın en güzel anıdır. Fakat bir fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirilmediğinde, zamanla bazı ayrıntılar hatırlanmayabilir.

Günün hangi saati doğum yaparsanız yapın, doğum fotoğrafçınız sizinle olur. Ne sizi ne de hastane personelini rahatsız etmeden, profesyonelce çalışır. Doğumdan bir süre geçtikten sonra dönüp de doğum fotoğraflarınıza baktığınızda, belki de o an fark edemediğiniz kadar güzel bir olayı yaşadığınızı anlarsınız.


Doğum Fotoğraflarıyla Canlanan Anılar

Doğum fotoğraflarına bakanlar sadece anne, baba ya da akrabalar olmaz. O bebekler zaman geçip de büyüdüklerinde doğum fotoğraflarına ilgiyle ve şaşkınlıkla bakarlar. Annesinin ve babasının kucağındaki minicik hallerini görmek, onların mutluluğuna bu fotoğraflar sayesinde şahit olmak, çocukları çok mutlu edecektir.

Doğum öncesinde ailenin heyecanlı ve bir o kadar da endişeli bekleyişi, sonrasında doğum fotoğraflarına bakarken yüzlerde tebessüme sebep olacaktır.

Son zamanlarda gerçekleşen doğumların olmazsa olmazı haline gelen doğum fotoğraflarıyla ilgili aklınıza takılanlar olabilir. Doğum fotoğrafıyla ilgili merak ettiklerinizi bu blogda bulabilirsiniz.


Doğum Fotoğrafçısı ile Özel Anılar Ölümsüzleşir

Bir doğum fotoğrafçısı kendisi kurgu oluşturmaz. Diğer fotoğraf çekimlerinden en büyük farkı budur. Hazır bir kurgunun içine girer ve olayların doğal akışına müdahale etmeden fotoğraflarını çeker. Zaten böylesine mucizevi bir olaya müdahale etmek düşünülemez. Büyüsünü hiç bozmadan, adeta görünmez olup, yalnızca fotoğraflamak gerekir. Bu da profesyonellik gerektirir.

Bebek ilk kez dünyaya gözlerini açtığında bir melek gibi masumdur. Onun bu dünya üzerindeki ilk anlarına şahit olabilmek, fotoğrafçı için de çok özel bir deneyimdir. Doğum fotoğrafçıları böylesine mutlu anlara şahit oldukları için, çok şanslı meslek gruplarıdır.

Her doğum özeldir ve hayatınızdaki başka anlarla karşılaştırılamayacak kadar güzeldir. Böyle anlarda profesyonel fotoğrafçı tarafından çekilen fotoğraflar, bebeğinize ileride vereceğiniz en büyük hediyelerden biri olacaktır.


Doğum Fotoğrafçısına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Blogumuzu takip ederek, doğum fotoğraflarıyla ilgili aklınıza takılan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Doğum anlarını ölümsüzleştirmek istiyorsanız, mutlaka profesyonel bir fotoğrafçıdan destek alınması gerekir. Doğum anında çoğu kez fotoğraf çekmek aklınıza gelmez ya da çekilse bile fotoğrafların kalitesi profesyonel düzeyde olmaz.

İşinde tecrübeli bir doğum fotoğrafçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Bu blog sayesinde doğum fotoğrafı çekimi ile ilgili merak ettiğiniz soruları rahatlıkla sorabilirsiniz.

Profesyonel hizmet almak, her alanda kaliteyi de beraberinde getirir. Doğum fotoğrafları konusunu da profesyonel ellere emanet ederseniz, size sadece muhteşem doğum fotoğraflarına bakıp duygulanmak kalır.

 

Henüz bir içerik eklenmemiş.
loading


Paylaş: