256  2

Hazal ve İbrahim Düğün Hikayesi

Bizler her zaman aşka inanan, umutsuz romantikleriz ve düğün çekimlerinde romantizmi vurgulamayı çok seviyoruz. Hayatınızın en önemli gününü belgelemek için tüm ülkeyi dolaşmayı seviyoruz. Düğün hikayenizi lenslerimiz aracılığıyla anlatmak, ekip olarak hepimizin paylaştığı bir tutkudur.

 

Bir düğün hikayesindeki her fotoğrafın, ister bağlamı isterse sahneyi belirleme, bir anı yakalama, siz ve sevdikleriniz arasındaki aşk hikayesini anlatma veya aslında sadece günün eğlencesini ve heyecanını yakalama olsun, bireysel bir amacı vardır. Ama çok daha fazlasını anlatan bazı fotoğraflar da var. Hazal hanım ve İbrahim beyin muhteşem düğün hikayesi de gerçekten en özel ve en güzel duyguları anlatıyor.

 

Güzel gelin Hazal hanım, İbrahim bey ile yeni bir yolculuğa başladı. Halhallı aşiretine mensup Hazal hanım ve İbrahim beyin bu yeni yolculuğa başlama noktası Hayriye Sultan Kır Bahçesi oldu. Bu görkemli düğünden önce Hazal hanım ve İbrahim beyin aşk hikayelerini fotoğraflarla belgeledik. En özel ve en çarpıcı anları yıllarca hatırlanacak anılara dönüştürdük.

Hazal hanım ve İbrahim beyin romantik bir şölene dönüşen aşklarını kutlamak için yeşili ve doğasıyla dikkatleri çeken Sakıbın Köşkü ve müze çevresinde düğün fotoğrafı çekimlerini gerçekleştirdik.

 

Hazal hanım ve İbrahim beyin, sonsuza kadar mutlu evliliklerinin ilk adımına tanıklık ettiğimiz için çok mutluyuz. Çiftimizin mutlu başlangıçlarını hayal ettikleri gibi sihirli bir şekilde fotoğraflara yansıtmak için düğün çekimlerini gerçekleştirdik.

 

Hazal hanımın zarif bir prenses gibi göründüğü görkemli gelinliği fotoğraflarda çarpıcı ve estetik görünüyordu. Prenses kesim, işlemeli ve dramatik etekli gelinliği, gösterişli gelin tacı ile asaleti ve zarafeti yansıtan Hazal hanım ve şık smokini, hoş yaka çiçeği ve aksesuarları ile hoş görünen İbrahim beyin birbirilerine olan aşklarını ve romantik bakışlarını yakaladık.

 

Modern, hikaye anlatıcılığına dayalı fotoğraf çekimi anlayışımızı bu düğün fotoğrafı çekiminde Hazal hanım ve İbrahim beyin düğün hikayelerine yansıttık. Düğünden önceki unutulmaz anları muhteşem fotoğraflara dönüştürdük. Hayatlarının en mutlu gününü kutlarken, onlara tanıklık etmekten gurur duyduk.

 

Sanata ve fotoğrafa duyduğumuz tutkuyla, eşsiz çiftimizin düğün fotoğraflarına yaratıcılık ve cazibe katarak düğün gününe benzersiz bir bakış açısı sunduk. Özel günlerinde, sevdikleriyle paylaşabilecekleri ve yıllar boyu hatırlayabilecekleri çarpıcı ve zamansız fotoğraflar ortaya çıkardık.

Sizde Düğün Fotoğrafçısı olarak bizimle iletişime geçip Ramazan Bulut Mutluluk Ailesine Katılabilirsiniz. 

Paylaş: 
Yorumlar
Hazal Halhallı
Hazal Halhallı
31.8.2021 12:16
Ramazan bulut gerçekten de bir düğün fotoğrafçısı Güler yüzü, yaratıcı kişiliği, sabırlı ve eğlenceli poz önerileri sayesinde hem eğlendik hem de harika fotoğraflar elde ettik ama önemlisi düğün stresimizi attık. Ramazan bulut ve ekibine tüm kalbimle çok teşekkür ediyorum
Ramazan BULUT
31.8.2021 12:31
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizlere layık olabilmek adına her geçen gün ekipman, yeni mekan ve yepyeni fikirlerle işimizi geliştirmeye çalışarak daha iyi şeyler sunmaya çalışıyoruz. En önemli gününüzden kalan hatıralara imza atabilmek adına bizi tercih etmeniz için bundan sonra da ekibim ve ben daha çok çalışacağız.

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.