663  0

Ayşegül ve Bayram: Mutlulukla Geçen 20 Yıl

Ayşegül ve Bayram Save the Date fotoğraf çekimleri için bizleri tercih ettiler. Biz de mutlu çift ile güzel ve rengarenk bir çekim gerçekleştirdik. SavetheDate etkinliği temel anlamda düğün davetiyesi için tasarlanmış olan fotoğraf çekimi konseptleridir. Ancak biz Ayşegül ve Bayram ile evliliklerinin 20. Yılını kutlamak amacıyla bu çekimi gerçekleştirdik. Doğayla iç içe, tarihin ve estetiğin ortak buluşma alanlarında yapılan çekimlerden hepimiz çok fazla keyif aldık. Çiftin arasındaki iletişimi ve yılları deviren muhabbet ve evlilik sıcaklığını kadrajda sabitlemeyi hedefliyorduk: Öyle de oldu. Sürpriz pasta kesimi ile başlayan etkinliğimiz fotoğraf çekiminin yanı sıra birçok özel ana da sahne oldu. Ayşegül ve Bayram’ın aşklarının şahidi olmak da bizi ve ekibimizi oldukça memnun etti.
 

Ayşegül ve Bayram’ın 20. evlilik yıldönümlerini kutlamak için Sakıb’ın Köşkü ve Bozova Çatak Mesire Alanı arka plan olarak belirlendi. Bu yerlerin arka plan olarak belirlenmesinde Ayşegül ve Bayram çiftinin fotoğraf çekim beklentileri etkili oldu. Ramazan Bulut, Ekibimiz ise çiftin en mutlu anlarını fotoğraflarken arka plan olarak bu yerlerin belirlenmesinden memnun kaldı. Her iki tarafın da memnun olacağı çekimler gerçekleştirirken bu özel anları da birlikte paylaştık.
 

Bozova Çatak’ta 20. Yıldönümü

Bu çiftin yirminci yıldönümlerini kutlamak için Bozova Çatak Mesire Alanı’na bir gezi ayarladık. En sevdikleri tatil anısı olabilecek şekilde her şeyin mükemmel işlemesi için gereken her koşulu sağladığımıza inanıyorum. Bazen fotoğraf çekimleri acı verici ve korkutucu olabilir, ancak ilişkinizin eski anılarını hatırlamayı çok eğlenceli hale getiren çekimler de vardır.Dürüst olmak gerekirse ekibimiz ve Ayşegül ile Bayram çifti, muhteşem bir fon seçme konusunda da üstün yeteneklerini sergilediler.
 

Ayşegül ve Bayram’ın 20 yıla dayanan evliliklerini harika bir uyum ve enerji ile geçirdiklerine de emin olduk. Aynı uyum ve enerjikliği fotoğraf çekiminde de gösterdiler. Yeni tanışan aşıklar kadar taze olan sevgileri fotoğraflardan dahi anlaşılıyor. Bu uyum ve enerjinin her karede ayrı ayrı ortaya çıkması için elimizden gelen her şeyi yaptık ancak zaten fark edilmeyecek gibi değil. Biz sadece onların aşkına şahit olup dondurduk, geri kalan her şeyi çiftimiz mükemmel uyumlarıyla zaten yaptılar. Ayşegül Hanım ve Bayram Bey’in fotoğraf çekimlerindeki harika anların bir videosunu izlemek isterseniz Instagram profilimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu videoda da göründüğü gibi harika çiftimiz ile enerjik ve aşk dolu bir gün geçirmiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.
 

Ayşegül ve Bayram’ın Aşkına Gölge Düşürmeyecek Bir Konsept

Ayşegül Hanım’ın saçı, makyajı ve elbisesi elbette konsepte oldukça uygundu ve beyazlar içinde mükemmel görünüyordu. Siyah saçlarına yaptığı doğal dalgalar ve abartılı olmayan makyajı ile beyaz elbisenin içinde adeta 20 yıl önceki evlilik anlarının ilk heyecanını halen taşıyor gibiydi. Sade bir nikah kıyafetini andıran bu beyaz elbise içinde Ayşegül Hanım oldukça zarifti. Bizim tek yapmamız gereken Bayram Bey ile aralarındaki derin ve yıllanmış aşkı dondurmak oldu.
 

Arka planların doğal renkleri açık renkli kıyafetlerle ve çiftin enerjisi ile oldukça iyi uyuştu. Ancak arka planın çiftin aurasının önüne de geçmemesi gerekiyordu. Bu sebeple özellikle daha sade ancak doğallığıyla büyüleyen alanlar seçmeye dikkat ettik. Ağaçlar ve yeşil çayırlar bunun için en uygun yerlerdi. Ormanın sessizliği ve açık çayırların sakinliği adeta çiftimizin aşkları ile daha güzel ve anlamlı bir hale geldi.
 

Bayram Bey’in kırlaşmaya başlayan saçları birlikteliklerinin ne uzun ve ne kadar saygı duyulası bir aşk olduğunu da gösteriyor gibiydi. Arkadan toplanmış saçlarına Bayram Bey’in beyaz ve salaş bir gömlek eşlik ediyordu. Çekimimizde kıyafetlerin sadeliği oldukça önemli bir yer kapladı. Ayşegül Hanım ve Bayram Bey’in yıllar süren evliliklerindeki o sakin ve dingin havayı yansıtan kıyafetler şaşalı ve abartı da olmamalı ve çiftimizin aşkının önüne geçmemeliydi. Bu bağlamda kıyafet seçiminde çiftimiz oldukça dengeli ve iyi bir iş başardılar.
 

SavetheDate Çekiminde Sürpriz Pasta Kesimi

Aralarındaki uyum her karede ayrı ayrı hissediyor. Aslında bu açıdan ekibimizin ekstra bir efor sergilemesine bile gerek kalmadı. Çünkü zaten kendini kanıtlamış olan 20 yıllık bu aşk şimdiye kadar yaptığımız çekimler arasından en özel olanlarından biriydi. Biz sadece bu özel anları olabilecek en doğal şekilde dondurmak istedik.
 

Yirminci yıl dönümü gezilerinde bir çiftin bu fotoğrafı ne kadar rüya gibi değil mi? Ayşegül Hanım ve Bayram Bey ile çalışmak kesinlikle inanılmazdı! İnsanlar için özel anları yakalama konusundaki tutkularımızı onlarla fotoğraflara sabitledik. Bu hususta oldukça şanslı olduğumuzu söylemek abartı olmayacaktır.
 

Bu çiftin Şanlıurfa’daki özel fotoğraf çekimi en tatlı sürprizleri de beraberinde getirdi. 20 yıllık evlilikten sonra sürpriz pasta kesimi ile tekrar saygı ve sevgi bağını tazeleyen bu etkinlikte çiftimiz birçok romantik ve duygusal an da yaşadı. Bu anı sabitlemek isterlerken eski anları da gözlerinde canlandırdılar ve geçmişi yad ettiler. Evlendikleri ilk günü, 20 yıl öncesini bu kadar duygu yüklü ve profesyonel bir şekilde onlara hatırlattığımız için gurur duyuyoruz.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.