Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut - Hakkımda

Hakkımızda

 
1988 yılında Şanlıurfa’da gözlerini dünyaya açan Ramazan Bulut, ailesinin yanında uzun süre yaşadı. İlk okul ve orta okul dönemlerini başarıyla tamamlayan iş adamı lise döneminde bazı sebeplerden dolayı okulu bırakmak zorunda kaldı. Liseden ayrılınca çalışmaya ve ticaret hayatına atılan Ramazan bulut, günümüzde birçok alanda sizlere hizmetlerini sunmaktadır.
 

Ramazan Bulut

uzun süredir birçok sektörde sizlere hizmet veren bir iş adamıdır. Uzun süredir profesyonel fotoğrafçılık yapan Ramazan Bulut tamı tamına 8 yıllık bir tecrübeye sahip. Tecrübesini ve yeteneğini bir araya getiren bu iş adamı, harika anıları birbirinden güzel kareler ile birleştirmeyi başarıyor. İşini sevgiyle yapan ve her alanda birbirinden güzel eserler çıkaran Ramazan Bulut, düğün fotoğrafçılığı gibi alanlarda da müşterilerine profesyonel hizmetler sunuyor.
 
Düğün fotoğrafçılığı hizmeti ile gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.
 
• Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı
• Girişimci
• Profesyonel Grafik Tasarımcı
• Sosyal Sorumluluk Proje Yöneticisi
 

Girişimcilik Yönüyle Ramazan Bulut

Şanlıurfa mevkiinde uzun süre ikamet eden Ramazan Bulut, okulu bıraktıktan sonra pek çok farklı alanda çalıştı ancak istediklerini alamadı. Başka bir sektörde çalışmak yerine kendi işini yapmaya karar veren bu iş adamı, ilk olarak fotoğrafçılığa başladı. Güzel fotoğraflara, güzel manzaralara ve hayattan kesintilere hayran kalan Ramazan Bulut, tamamen profesyonel olarak fotoğrafçılık hizmeti yapmaya karar verdi.
 
Fotoğrafçılığa başladığı ilk günden itibaren kendini geliştirmeye adayan bu iş adamı, yaklaşık 8 yıllık bir tecrübeye sahip. 8 yıldır birçok alanda fotoğrafçılık hizmeti veren, kaliteli fotoğrafçılığı her alana yaymak adına uzun süre mücadele etmiştir.
Girişimci bir kimliğe sahip olan Ramazan Bulut, fotoğrafçılıkla sabit kalmayıp farklı alanlara da yönelmiştir.
 
Bu alanlardan biri ise profesyonel grafik tasarımcılığıdır. Profesyonel olarak grafik tasarımcılığı hizmeti veren bu iş adamı, kendisini bu yönde de geliştirmeyi başarmış logo tasarımı, afiş tasarımı ve kartvizit tasarımı gibi birçok alanda profesyonel tasarımlarını sizlere sunmuştur.
 

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı

Uzun süredir birçok sektörde hizmet veren Ramazan Bulut’un asıl mesleği düğün fotoğrafçılığıdır. Profesyonel olarak fotoğrafçılık yapan ve kendini bu işe adayan Ramazan Bulut, düğünlerde birbirinden güzel anları harika kareler ile buluşturmayı başarmıştır. Gelinlerin ve damatların en özel anları, profesyonel düğün fotoğrafçısı ile çekilir ve bu fotoğraflar ömür boyu saklanır.
 
Düğün günü gelin, damat ve aileler için en özel günlerden biridir. Gelin ve damadın aile olduğu bugünü, daha sonra hatırlayabilmeleri ve bu anıların hep taze kalabilmeleri için Ramazan bulut, profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti vermektedir. Her daim sizlere hizmet veremeye hazırdır. Daha önce planlanan günde ve saatinde Ramazan Bulut, düğünlerinize gelir ve harika anları kareler. Siz de bu anları uzun süre saklayabilir, anılarınızı hep canlı tutabilirsiniz.
 
Düğün fotoğrafçısı yanı sıra kına gecesi, nişan fotoğrafları, dış çekim, portre fotoğrafçılığı, Şanlıurfa Drone Çekimi çocuk çekimi ve kişisel fotoğraf çekimi gibi alanlarda hizmet vermektedir.  Sizlerin memnuniyetini hedefleyen profesyonel düğün fotoğrafçısı, tamamen kaliteli fotoğraflara sahip olmanıza imkan tanır.
 

Profesyonel Grafik Tasarımcı

Profesyonel grafik tasarımcı olarak da bilinen Ramazan Bulut, bu yönde de müşterilerine kaliteli hizmetler sunmayı başarır. İş yerleri ve bireylerin kendilerini tanıtabilmeleri açısından tasarlanması gereken logo tasarımı, afiş tasarımı ve kartvizit tasarımı gibi birçok farklı alanda Ramazan Bulut, kaliteli hizmetler sunar.
 
Tamamen etkili ve başarılı içerikler de bu hizmetle mümkündür. Bireyler aradıkları kaliteli tasarımlara Ramazan Bulut sayesinde sahip olabilmektedir. Kurumsallığa geçiş aşamasında da bu tasarımlar oldukça önemlidir. Ramazan Bulut tarafından gerçekleştirilen tasarımlar tamamen kurumsallığa uygundur ve yüksek kaliteye sahiptir.  Siz de bizi tercih ederek aradığınız kalitede harika tasarımlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
 
Logo tasarımı, kartvizit tasarımı, baskılı birçok ürün de Ramazan Bulut’un sizlere verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Tanıtım amaçlı çok sayıda baskılı ürüne de Ramazan Bulut’un verdiği hizmetler dahilinde sahip olabilirsiniz. Tanıtım ve daha çok müşteri çekmek için tasarımların kalitesi çok önemlidir. Bunun farkında olan Ramazan Bulut, yaptığı her tasarımda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini baz almaktadır.
 

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Çıktığımız yolda çok sayıda çifte ve çok sayıda işletmeye kaliteli hizmetler verdik. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde de yer almayı başardık. Bu hizmet alanı bizim için sadece ticaret değil, biz bu alanı maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olan bireylerin, toplumların yanında olmak için de kullanıyoruz.
 
Herkese ulaşmak parolasıyla çıktığımız bu yoldan birçok engelsiz arkadaşımıza yardımda bulunduk. Onların sosyal projelerini destekledik ve harika karelere kavuşmalarını sağladık.
Desteğe ihtiyacı olan yaşlılarımızın hep yanında olduk ve gülümseyen fotoğraflarını çektik. Tüm bunları, bu destekleri herhangi bir ücret talebi olmadan yaptık. Sizlerin mutluluğu bizim için her şeyden önce geliyor.
 
İnsanlara destek olmak amacıyla çıktığımız bu yolda sağlık sorunları yaşayan pek çok kişiyle de karşılaştık. Sağlık da bizim, hastalık da bizim! Kan kanseri, akciğer kanseri ve diğer tüm hastalıklardan mustarip olan arkadaşlarımıza indirimli ve ücretsiz fotoğraf çekimi hizmeti sunduk. Onların yüzlerini güldürebilmek bizim için çok önemli!
 
Her bireye ulaşmak, herkesi tanımak ve birlikte yürümek amacıyla çıktığımız bu yolda çocuklarımızın da yanında olduk. Özellikle kimsesiz çocuklara her ay yaptığımız ziyaretlerde arkadaşlarıyla birlikte çekilebilecekleri ve ömür boyu saklayabilecekleri fotoğraflara sahip olmalarını sağladık. Onların kimsesiz olmamalarına yardımcı olduk!
 
Birçok hastalıkla mücadele eden ve özellikle son dönemde meydana gelen pandemi problemleri ile canla başla savaş veren sağlık çalışanlarımıza da dış çekim fotoğraf çekimi hizmetini tamamen ücretsiz yaptık. İnsanların hayatları için savaşan sağlık çalışanlarının her zaman yanındayız!
 
Burada içerisinde bulunduğumuz ancak söyleyemediğimiz çok sayıda sosyal sorumluluk projesi var. Bilmelisiniz ki biz işimize sadece para gözüyle bakmıyor ülkemizin, topraklarımızın ve insanlarımızın iyiliği, mutluluğu için çalışıyoruz…


Paylaş: