Bir anı ölümsüzleştirmenin, fotoğraf karesinde saklamaktan daha kolay bir yolu var mıdır? Geçmişten gelen bir fotoğraf, hepimizi derin hislere ve hayallere sürükler. Bu nedenle fotoğraflar, her an yanımızda olabilen eski dostlar gibidir. Eğer sizler de bugünkü yüzünüzü, olduğunuz kişiyi ölümsüzleştirmek isterseniz Ramazan Bulut profesyonel kişisel fotoğraf çekimi ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Profesyonel bir fotoğrafçı için bir yüzde güzel, otantik bir gülümseme görmek en büyük ödüllerden biridir. Bu sebeple tüm fotoğraf çekimlerinde sizleri mutlu ve rahat hissettirmeyi hedefliyoruz. Çekim sırasında iyi vakit geçirmeniz için her şeyi hazır bulacaksınız.Çünkü bu çekim macerasının ve fotoğrafın konusu sizsiniz. Ne kadar rahat olursanız, fotoğraflarınız o kadar otantik, güzel ve bir o kadar da doğal olacaktır.
 

Güzel bir ışık yaratmak, poz vermenize yardımcı olarak nesneleri vurgulamak özellikle dikkat ettiğimiz faktörlerden. En güzel fotoğrafları yakalamak için güven ortamı yaratmak, arkadaşça bir atmosfer oluşturmak oldukça önemli.Eğer tüm çekim sırasında kendinizi tamamen rahat hissederseniz eşsiz fotoğraflar yakalayabiliriz.
 

Şu an olduğunuz kişiyi bundan yıllar sonra da güzel hayallerle hatırlayabilmek için hemen iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Farklı seçeneklerdeki kişisel fotoğraf çekimi işlemi ile kendinize uygun bir konsepti tercih edebilirsiniz.
 

Kişisel Fotoğraf Çekimi Konseptleri

Moda dergilerinden alınmış gibi bir görüntü yakalamayı mı arzu edersiniz? Belki de tercihiniz nostaljik bir konseptin bugüne uyarlanmasıdır. Tercihiniz her ne olursa olsun mutlaka size uygun bir konsept oluşturmaktayız.Dilerseniz bebeklerinizin en sevimli hallerini ölümsüzleştirebilmek için de kişisel fotoğraf çekimini tercih edebilirsiniz. Evde, stüdyoda veya dış mekânda… Seçeceğiniz ortam veya konsept ne olursa olsun en ikonik fotoğraflara sahip olacaksınız.
 

Yıllar içinde değişmeye uğramayacak hiçbir şey yoktur. Ancak anılar değişmez ve ebediyen zihnimizde, bizlere eşlik ederler. Anılarınızı somut hale getirmek ise profesyonel fotoğraflarla oldukça heyecan verici bir deneyim!Şimdiki halinizi nasıl hatırlamak istiyorsanız ona göre bir konsept belirleyin. Ya da ekimizden bu konuda yardım alın. Önemli olan yıllar sonra bile baktığınızda güzel hatırlayacağınız anları ölümsüzleştirmektir.
 

Kişisel Fotoğraf Çekimi Seçenekleri

Kendinize bir iyilik yapıp kişisel fotoğraf çekimini deneyimlemeye karar verdiyseniz sizler için sunduğumuz birbirinden etkileyici seçeneklere göz atabilirsiniz. Tüm süreçte içinize sinecek ve sizi mutlu hissettirecek fotoğraflar sunmak öncelikli hedefimiz. Bu nedenle hayallerinizdeki çekimi gerçekleştirmek için sunduğumuz bazı hizmetler var.

Her şeyden önce fotoğraflarınızın mekanını belirlerken zihninizi özgür bırakın. Temel olarak iki seçenek sunuyoruz.

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekân Çekimi

Fotoğraflarınızın genel konseptini belirlemek için mekânı hayal edin. Bu iki seçenekten hangisi size hitap ediyor? Seçiminizi kolaylaştırmak için iki farklı konsepti genel hatlarıyla inceleyebilirsiniz.

Stüdyo Çekimi

Neden stüdyoda fotoğraf çekmek istiyorsunuz? Kendinizi daha rahat hissetmeyi ve tamamen size odaklanan bir çekimi tercih ediyor olabilirsiniz.Stüdyodaki çekimlerde model esastır. Tüm fotoğraflar öncelikli olarak fotoğrafın modeline odaklanmaktadır. Stüdyo çekimiyle bakış oyunlarını, gülümsemeleri, ifadeleri, yüz ifadelerini, hisleri, duyguları ön plana çıkarabiliriz.

Stüdyo çekiminde her şey, dış unsurlar tarafından rahatsız edilmeden parlayabilir. Bu ayrıcalıklı an için stüdyo sizin için tahsis edilir.İçiniz rahat olsun, her şey size odaklanacak. İmajınızı, kimliğinizi, karakterinizi ve özelliklerinizitam olarak yansıtma fırsatı bulabilirsiniz. Stüdyo portresi, kişinin tamamen kendi görüntüsüdür, ruhunun fotoğrafıdır.

Bir stüdyo çekimi için tek başına, bir çift olarak, aileyle veya arkadaşlarla birlikle olmayı tercih edebilirsiniz. Size rehberlik etmek, tavsiyelerde bulunmak, sizi rahatlatmak, mümkün olan en doğal pozları almanıza yardımcı olmak, kendiniz gibi hissetmenizi sağlamak için orada olacağız.Albümler için ya da belki bir kitap için belki de tamamen kendi koleksiyonunuz için stüdyo çekimlerini tercih edebilirsiniz.

Stüdyoya gelip poz vermek için profesyonel bir model olmanıza gerek yok. Sadece kendiniz olun ve o anın keyfini çıkarın. Işıkla oynayarak ve kendinize biraz rehberlik ederek hayal ettiğiniz görüntülere kavuşmanızı sağlayacağız.Profesyonel ekibimize danışmaktan ve istediğiniz stili belirlemek için yardım almaktan çekinmeyin. Aklınıza takılan tüm sorularla ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Dış Mekân Çekimi

Kişisel fotoğraflarınızda farklı atmosferlerin bir enstrüman olarak kullanılmasını tercih ederseniz dış mekân çekimi tercih edebilirsiniz. Bu seçenekte her bir dışsal öğe fotoğrafın tamamlayıcısı haline gelir.İster sizin tercih ettiğiniz mekanlarda isterseniz bizim önerilerimizle çekimi gerçekleştirmekteyiz. Önemli olan tüm sürecin sizin hayallerinize uygun biçimde gerçekleşmesidir.

Dış mekân çekiminde hazırlık, çekimin önemli bir parçasıdır ve evinizde başlar. Gardırobunuzdan en sevdiğiniz kıyafetleri ve aksesuarları hazırlayın. İsterseniz farklı kombinasyonları bir araya getirin ve veya daha önce beğendiğiniz fotoğraflardan ilham almamız için zihninizi serbest bırakın.

Dilediğiniz mekânı belirledikten sonrafarklı konseptlerde çekimi gerçekleştirmekteyiz. İsterseniz doğal bir ortamı tercih edebilirsiniz. Veya tamamen kentli bir imaj çizmeniz sağlanabilir. Tercihiniz ne olursa olsun ömür boyu tebessümle hatırlayacağınız anılar için yanınızdayız.

Kişisel Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Çekim seansı seçmiş olduğunuz koleksiyona ve konsepte göre farklı zamanlarda gerçekleştirilmektedir.Geniş konseptli bir çekim bir saat civarında sürmektedir. Birden fazla kıyafet getirebilirsiniz ve birlikte size en uygun olanı seçebiliriz. Stüdyomuz, eşyalarınızı bırakmanıza ve istediğiniz zaman üzerinizi değiştirmenize olanak tanır.

Stüdyoda veya dış mekân çekimlerinde fotoğraflarda rötuş yapma imkânımız da bulunmaktadır. Zemin rengi ve diğer öğeler gibi farklı faktörler çekim sonrasında düzenlenebilmektedir.Resimlerinizin son haline getirilmesi aşamasında neleri beğendiğinizi ve ne beklediğinizi birlikte göreceğiz.Çekim seansı bittiğinde ise çekiminizin hikayesi başlar.Stüdyoda çekilen fotoğraflar özellikle sergilenmeye uygundur. Bu nedenle portreleriniz farklı şekillerde sergilenebilir. Duvar için çerçeveler, albümler veya kutular gibi çeşitli seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Örneklerimiz, resimlerinizin keyfini çıkarmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca arzularınıza en uygun seçenekleri de keşfedebileceksiniz. En güzel anılarınız böylece aile mirasınızın bir parçası olarak paylaşılabilir, korunabilir ve iletilebilir hale gelecektir.Hangi stüdyo seansı sizin için uygun belirlemek için hemen iletişime geçebilir ve randevu seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Hem sizlere hem de profesyonel fotoğraf sanatçımız Ramazan Bulut’un programlarına göre en uygun zaman belirlenecektir.


Kişisel Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Profesyonel hizmetimiz kişisel fotoğraf çekiminde fiyatlandırma kişisel seçeneklere göre belirlenmelidir.

 • Fotoğraflarınız için belirlediğiniz mekân,
 • Çekim konsepti,
 • Çekim süresi,
 • Poz miktarı,
 • Zamanlama,
 • Çekim sonrası fotoğraf sunumu,
 • Fotoğraf düzenleme işlemlerigibi farklı işlemlerin fiyatlandırma üzerinde doğrudan etkisi bulunmaktadır.
   

Ancak tüm bunlarla birlikte, bu eşsiz profesyonel çekim deneyiminin piyasanın en uygun fiyatlandırma politikasıyla oluşturulduğunu bilmelisiniz.Uluslararası standartlardaki çekim maceranız bütçenizi zorlamayacak şekilde planlanmaktadır. Tüm fiyat politikası ve randevu hizmeti için hemen iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.
 

Kişisel fotoğraf çekiminiz için bize ulaşın. Keyifli bir an yaşamak istiyorsanız, bir rahatlama ve zevk anı, zamanın dışında bir an doğru adrestesiniz.Tamamen kişisel ve farklı bir deneyim istiyorsanız profesyonel hizmetimizle bu anların keyfini çıkarabilirsiniz. En güzel anılarınızı uçup gitmesinler diye ölümsüzleştirmek istiyorsanız hemen  Ramazan Bulut 'a ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi ve isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak için ekibimiz sizinle ilgileniyor olacaktır.