Evlilikte Yeni Trend: Save The Date!

Yurtdışında son derece yaygın olan Save The Date çekimleri ülkemizde de hızla yayılmaya devam ediyor. Bu çekimler düğün günü tarihini davetiyenin yanında bir de fotoğraflar ile sunuyor ve bunu son derece eğlenceli ve özel bir şekilde yapıyor. Bu çekimleri pek çok şekilde kullanmak mümkün. Dilerseniz küçük bir slayt gösterisi ile düğünde misafirlerinize sunabileceğiniz bu çekimleri ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan sevdiklerinize gönderebilir ya da sayfalarınızda yayınlayabilirsiniz.
Elbette Save The Date çekimi için düğün tarihinizi önceden belirlemiş olmalısınız. Türkçe'ye "Tarihi Kaydet" olarak çevirebileceğimiz bu cümle aslında sevdiklerinize düğün tarihini duyurmanızın bir yolu olabilir. Peki, bu çekimlerin konsepti nasıl olmalıdır?
 
Save The Date konsepti gelin ve damadın isteğine bağlı olarak şekillenmelidir. Bu noktada farklı mekanların tercih edilmesi dikkat çekicilik açısından oldukça önemlidir. Gelin ve damat için özel olan alanlar yine bu çekimlerde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra tarihi mekanlar, sahil kenarı ve lunapark gibi yerler de çekim için uygun olabilir.
 
Bu fotoğraf çekiminde giyilecek kıyafetler mutlaka mekana göre tercih edilmelidir. Ancak kıyafetlerin sade olması konsepti daha fazla ön plana çıkaracaktır. Eğer çılgın ve eğlenceli bir çekim istiyorsanız kıyafetlerinizi de buna göre seçmelisiniz. Sonuçta bu çekim de hayatınız boyunca unutamayacağınız anların bir parçası olacak.
 
Hayatınızı sevdiğiniz insanlar birleştireceğiniz bu özel günün simgesi olacak düğün tarihinizi en güzel ve en dikkat çekici şekilde yansıtabileceğiniz Save The Date çekimi için öncelikle özgün bir konsept bulmanız gerekir. Diğerlerine benzeyen ve klasik hale gelen pozlar yeterince etkili olmayabilir. Bu noktada profesyonel bir düğün fotoğrafçısından yardım almak güzel bir çözüm olabilir.
 
Ramazan Bulut her düğün fotoğrafı çekiminde olduğu gibi Save The Date çekimlerinde de etkileyici işler yapmaktadır. Fotoğrafçılık konusunda her zaman profesyonel adımlar atan Urfa Düğün fotoğrafçısı, bu eğlenceli çekimlerde de profesyonelliğini ve tecrübesini konuşturmaktadır. Dilerseniz sizler de Ramazan Bulut ile iletişime geçerek düğün tarihinizi sevdiklerinize duyuracağınız bu çekimleri en keyifli şekilde yapabilirsiniz.
 
Save The Date Çekimleri için www.ramazanbulut.com.tr den bilgi alabilirsiniz