Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
 

İşletmelerin kurumsal sosyal sorumluluklarını düşünmeleri için artan bir baskı var. Dahası çevre ve çevre dostu bir düğün fotoğrafçılığı işletmesi olmak, bugünlerde çok istenen bir kalitedir.

 

Kitlesel bir üretici veya küresel çok uluslu bir şirket olduğunuzda bu nispeten basittir. Bu adamlar, kuruluşlarının karbon ayak izini yok etmek ve azaltmak ve iş modellerini genel olarak daha çevre dostu hale getirmek için birçok farklı yola sahip olacaklar.

 

Peki küçük ölçekli bir girişim olduğunuzda ne olacak? Ya da serbest çalışan düğün fotoğrafçıları? Daha spesifik olarak kendi düğün fotoğrafçılığı işiniz varsa ne olur?

 

Halihazırda yerel düzeyde çalışıyorsanız, operasyonlarınızda çevreciliği nasıl artırabileceğiniz daha az belirgin olabilir. Ama imkansız değil!

Bu nedenle, biz de sosyal sorumluluk projelerini işletmemizde yer vermek istedik. Sağlık çalışanlarımıza özel yaptığımız sosyal sorumluluk projesi Covid-19 virüsüyle savaşan güçlü doktorlarımız, hemşirilerimiz, eczacılarımız ve sağlık çalışanlarımız için nişan ve düğün dış çekimlerinde indirim yapma kararı aldık.

 

Ayrıca lösemi hastası olan çiftlerimize nişan ve düğün dış çekimlerinde indirimler sunmaya karar verdik.

 

Bu ülke için canlarını feda eden şehitlerimizin ailesi ve yakınları olan çiftlerimize de nişan ve düğün dış çekimlerinde indirimler sunmaya karar verdik.

 

Son olarak huzurevlerinde yaşayan yaşlılarımızın ömürlerinin son demlerinde mutlu olmalarını sağlamak için Ücretsiz Fotoğraf Çekimleri Yapılacaktır.

 

 Ramazan Bulut  05 Mayıs 2023  238
Depremzedelere Düğün Hediyesi
Ramazan Bulut, “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında depremzedeler için unutulmayacak bir adım attı. Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  02 Haziran 2020  2822
Down Sendromlu Çocuklara Özel Hediye Fotoğraf Çekimi
dış çekim hediye ediyoruz. Çocuklarımız gülsün ve dünya daha iyi bir hale gelsin diye... Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  30 Mayıs 2020  1693
Sağlık Çalışanlarına Dış Çekim Hediye
Gecesini gündüzüne katıp kendi canını hiçe sayıp cansiperane Korona (COVİD-19) ile mücadele eden Sağlık çalışanlarımıza vereceğimiz Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  30 Mayıs 2020  1689
Yemyeşil Urfa
Yemyeşil Urfa hayaliyle yola çıkıyoruz. Yemyeşil bir Urfa kenti için ağaç diken çiftlerimize nişan ve düğün dış çekimlerinde yüzde 40 indirim uyguluyoruz. Devamını Oku »

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.