Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
 

İşletmelerin kurumsal sosyal sorumluluklarını düşünmeleri için artan bir baskı var. Dahası çevre ve çevre dostu bir düğün fotoğrafçılığı işletmesi olmak, bugünlerde çok istenen bir kalitedir.

 

Kitlesel bir üretici veya küresel çok uluslu bir şirket olduğunuzda bu nispeten basittir. Bu adamlar, kuruluşlarının karbon ayak izini yok etmek ve azaltmak ve iş modellerini genel olarak daha çevre dostu hale getirmek için birçok farklı yola sahip olacaklar.

 

Peki küçük ölçekli bir girişim olduğunuzda ne olacak? Ya da serbest çalışan düğün fotoğrafçıları? Daha spesifik olarak kendi düğün fotoğrafçılığı işiniz varsa ne olur?

 

Halihazırda yerel düzeyde çalışıyorsanız, operasyonlarınızda çevreciliği nasıl artırabileceğiniz daha az belirgin olabilir. Ama imkansız değil!

Bu nedenle, biz de sosyal sorumluluk projelerini işletmemizde yer vermek istedik. Sağlık çalışanlarımıza özel yaptığımız sosyal sorumluluk projesi Covid-19 virüsüyle savaşan güçlü doktorlarımız, hemşirilerimiz, eczacılarımız ve sağlık çalışanlarımız için nişan ve düğün dış çekimlerinde indirim yapma kararı aldık.

 

Ayrıca lösemi hastası olan çiftlerimize nişan ve düğün dış çekimlerinde indirimler sunmaya karar verdik.

 

Bu ülke için canlarını feda eden şehitlerimizin ailesi ve yakınları olan çiftlerimize de nişan ve düğün dış çekimlerinde indirimler sunmaya karar verdik.

 

Son olarak huzurevlerinde yaşayan yaşlılarımızın ömürlerinin son demlerinde mutlu olmalarını sağlamak için Ücretsiz Fotoğraf Çekimleri Yapılacaktır.