Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı

Müstakbel eşiniz ile düğün tarihini kararlaştırdıktan sonra o büyülü sürece kendinizi kaptırırsınız. Her genç kızın en büyük hayali beyaz gelinlik içinde süzülmektir. Gelinlik modelleri ta çocukluktan hayal edilmeye başlar. Tabi işler ciddiye binince genç kızları bir tatlı telaş alır. Öncelikle nasıl bir gelinlik istediklerini hayallerinden çıkarıp somut hale getirmek isterler.

Bu kez de kusursuz gelinlikleri ile profesyonel bir Düğün fotoğrafçısı ile çalışmak isteyeceklerdir. Bu son derece doğal bir istektir. Çünkü kişi hayatının en özel anlarından birisi de dünya evine girdiği andır ve bu anın ölümsüzleşmesi herkes için önemlidir.
 

Sizi Anlayacak Bir Fotoğrafçı İle Çalışın

Gelinliğiniz hazır peki fotoğraflar ne olacak? Fotoğraf çekimine geçmeden önce sizi anlayacak, hayallerinize ortak olacak bir Gelin fotoğrafçısı ile çalışmanız gerekecektir. Bunun için fotoğrafçınız ile önceden bir görüşme yapabilirsiniz. Saçınız, makyajınız, hayalinizdeki konsept hepsi fotoğrafçınız ile görüşülmelidir. Hatta birkaç deneme çekimi bile yapabilirsiniz. Anlaşıldığınızı bilmek sizi rahatlatacaktır.
 

Düğün Fotoğrafları Ölümsüzdür

O tatlı telaşınız içinde bir de fotoğraf gerginliği taşırsınız. Aslında bunu bir gerginlikten ziyade keyifli bir sürece dönüştürmek 3 kişilik bir ekip işidir. Siz, müstakbel eşiniz ve gelin fotoğrafçısı olarak size destek veren profesyonel fotoğrafçınızdır.

Nasıl bir şey hayal ettiğinizi açıkça dile getirmeniz son derece önemlidir. Kimse fotoğraflarının sıradan, düşük çözünürlükte ve basit olmasını istemez. Bu nedenle uzman fotoğrafçılarla çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır. Dış mekân çekimi mi olacak yoksa belirlediğiniz görseller üzerine mi olacak? Ne istediğiniz bilmeniz çok önemli.
 

Yıllar Sonra Eğlenerek Bakın

İster gösterişli, ister sade, ister eğlenceli fotoğraflar olsun yıllar sonra yüzünüzde bir tebessümle bakmalısınız fotoğraflarınıza. Gelinlik güzel durmuş mu? Işık doğru mu? Nasıl poz vermeliyim? Bu sorular sizin probleminiz olmamalı. Bu aşamada uzman kişilerle çalışmak çözümünüz olacaktır. Hem maddi hem manevi verilen emek sizi tatmin etmeli.

Düğün öncesi fotoğraf çektirmek evlilik sürecinin neredeyse temel taşlarındandır. Kimse düğün fotoğraflarına yüzünü ekşiterek bakmak istemez. Böyle bir sonuçla karşılaşmamak için profesyonel bir fotoğrafçı, uzman bir ekip ve son teknolojik özelliklere sahip ekipmanlar tercih etmeniz de fayda vardır.

Düğün fotoğraflarınızı düğün günü çektirmeyin. Zaten fotoğraf çekmek ve poz vermek başlı başına bir süreçken bir de apar topar düğününüze yetişmek zorunda kalmayın. Bunun için de önceden randevu alarak rahat rahat çekimlerinizi yapabilirsiniz. Hem eğlenerek müstakbel eşiniz ile tatlı anılar bırakabilirsiniz. Mutluluğunuzu yıllar sonra yüzünüzde hoş bir gülümseme ile hatırlayabilirsiniz. Aksi takdirde kendi düğününüze telaş içinde katılmış olabilirsiniz.

 

Tutku İle İşini Yapan İnsanlarla Çalışın

İşin uzmanı olan bir fotoğrafçı ile çalışmak bu süreçte en iyi pozları elde etmenize olanak tanıyacaktır. Çünkü profesyonel bir fotoğrafçı doğru ışığı görür, doğru açıyı yakalar kısacası sizi anlar. Fotoğraf çekimlerinde iletişim son derece önemlidir. Hem sizin ne istediğiniz hem de doğru kareleri yakalamak bir uzman işidir. Bazen sadece hayallerinizi anlatır kendinizi doğru ellere teslim edersiniz.

Bu rahatlıkla sizde doğal pozlar verebilirsiniz. Böylece çıkan sonuçlara kendiniz bile inanamazsınız. Tıpkı bir prenses, beyaz bir kuğu, bir masal perisi gibi görünebilirsiniz.

Siz fotoğraf albümünüzün tıpkı gelinliğiniz kusursuz gözükmesini düşleyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için ise tek ihtiyacınız olan şey işini tutku ile yapan ve aynı zamanda bu işin uzmanı ile çalışmak size harika sonuçlar verecektir. Ramazan Bulut bu konuda son derece uzmandır ve size hayal ettiğiniz sonuçları verecektir.

 

 

 Ramazan Bulut  19 Ocak 2024  860
Düğün Fotoğrafçıları İletişim
Ramazan Bulut Düğün Fotoğrafçısı olarak, yılların deneyimine sahip bir ekibe sahibiz. Şanlıurfa, Mardin, Gaziantep ve Adıyaman'da düğünlerinizi unutulmaz kılmak için hazırız. İşte bizi tercih etmeniz için bazı nedenler: Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  28 Mart 2022  662
Dış Çekim İçin En Uygun Ay Nedir? |2024
Düğün çekimlerini dış çekim olarak gerçekleştirmek isteyenlerin en çok cevap aradıkları sorulardan biri de dış çekim için en uygun ay nedir sorusudur. Düğün dış çekimleri için en çok tercih edilen mevsim yaz mevsimi olsa isteğe bağlı olarak uygun koşullar Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  28 Mart 2022  1379
Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? | Profesyonel Tanıtım Filmi Çekimi
Firmaların ürünlerini daha fazla ön plana çıkarabilmelerinde tanıtım filmlerinin önemi oldukça büyüktür. Bu kapsamda tanıtım film nasıl çekilir sorusu firmaların cevabını aradığı soruların başında gelmektedir. Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  13 Şubat 2022  3676
Klida Fotoğraf ve Dış Çekim Platosu
Klida Fotoğraf Platosu’nda uygulanan konseptler, düğün, nişan ve farklı özel günlerinde hizmet almak isteyen konukların istekleri ve fotoğrafçıların tercihlerine göre belirlenmektedir. İç ve dış çekimlerde konukların tercih ettikleri kostümlerle uyum gösteren ve arka plan olarak fotoğraf kompozisyonlarını belirli formlara kavuşturan konseptler uygulanmaktadır. Devamını Oku »
 Ramazan Bulut  04 Şubat 2022  1582
Şanlıurfa Hava Çekimi | Şanlıurfa Profesyonel Drone
Şanlıurfa Drone Çekimi Günümüzde pek çok kişi en özel anlarını ölümsüz kılmak için fotoğrafçılık hizmetlerinden yararlanıyor. Artan talep ve gelişen teknoloji doğrultusunda çok çeşitli fotoğrafçılık hizmetlerinden yararlanabilmek mümkün hale geldi. Bu hizmetlerden biri de drone ile fotoğraf çekimi. Devamını Oku »
loading


Paylaş: