Büşra ve Halil'in Harika Düğün Hikayesi

 1226  0
 

Büşra ve Halil: Bu Ölümsüz Sevgiyi Düğün Klibiyle Duyurduk

 
Büşra ve Halil’in Göbeklitepe At Çiftliği’nde yapılan dış çekimle yaşamlarının en özel ve en mutlu günlerini ölümsüzleştirdik. Büyük bir sevdayla birbirlerine “Evet” diyen çiftimiz, iyi günde ve kötü günde bir arada olmaya söz verdiler. Unutulmaz bir gün yaşayan çiftimizin her anını fotoğrafladık ve bu anları düğün hikayelerini ve düğün klibini oluşturacak şekilde özenle kaydettik. Yaşamları boyunca hatırlayacakları bugünü tekrar tekrar yaşamaları için birbirinden güzel fotoğraflar sunduk onlara ve bu fotoğraflar düğün klibinde harika bir hikayeyi anlatmak için bir araya getirildi.
 

Mutlu Çiftin Heyecan Dolu Anlarına Tanık Olduk

 
Gelinimiz Büşra’nın gözünden düşen mutluluk gözyaşlarını fotoğraflarla destanlaştırdık ve bu duygusal anlar düğün klibinde eşsiz bir şekilde yansıtıldı. Damadımız Halil’in mutluluğunu Göbeklitepe At Çiftliği’nde gerçekleştirdiğimiz dış çekimle dünyaya duyurduk ve bu anlar düğün klibinin unutulmaz sahneleri olarak yer aldı.
 
Birbirine sevgiyle bakan çiftimizin hikayesini fotoğraflarla unutulmaz bir anıya dönüştürdük ve bu anıları düğün klibiyle ölümsüzleştirdik. Bu özel günlerini güzel anılarla süslemek ve yaşadıkları hoş vakitlerin her dakikasını hatırlamak için dış çekimi tercih ettiler ve düğün klibi nde tüm bu güzellikleri adeta bir film gibi yaşadılar. Biz de isteklerini gerçekleştirmek için tecrübeli kadromuz ve uzman ekibimizle çiftimizi buluşturduk. Aldıkları evlilik kararı ile aşklarını duyuran bu güzel çiftimiz, çekim günü de uyumları ile göz doldurdu. Gözlerindeki sevgiyle birbirilerinin ruh eşi olduklarını herkese ispat ettiler ve bu özel anlar düğün klibinde en etkileyici sahneler olarak yer aldı."
 
 
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Paylaş: 

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.