1434  0

Trabzonlu Avukat Gelinimiz Ceren ve Urfalı Aşiret Çocuklarından Olan Muhammed Beyin Aşk Hikayeleri

Çiftlerimiz aşkla dolu ilişkilerini evlilikle taçlandırmaya karar verdiler. Dünya evine girmeye karar veren çiftimiz bu özel günlerinde bizi tercih etti. Biz de onlarla birlikte harika fotoğrafların meydana gelmesini sağladık. Çitimiz mekan tercihini Sakıbın Köşkünden yana kullandı. Sakıbın Köşkünde çiftimize hizmet vermekten mutluluk duyduk.

Sarı saçlarının yanında beyaz bir gelinlik tercih eden gelinimiz Ceren Hanım, siyah bir smokin tercih eden Muhammed Bey ile harika bir uyum yakaladı. Birbirlerine bu denli yakışmalarının yanı sıra Sakıbın Köşküne de büyük oranda uyum sağlayan çiftimiz en doğru mekan tercihini yapmış oldu.

Harika Çift, Harika Mekan ve Harika Fotoğraflar

Birbirlerine çok yakışan Ceren ve Muhammed çiftimiz, Sakıbın Köşküne de çok yakıştılar. Bu ikilinin ve Sakıbın Köşkünün bu denli uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi, profesyonel bir fotoğrafçı ihtiyacı doğurdu. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak bizleri tercih eden çiftimiz, ömür boyu saklayacakları harika fotoğraflara kavuştular.

Sakıbın Köşkünün harika manzarası ile daha da güzelleşen kareler, Ramazan Bulut’un deneyimi ve tecrübesi ile daha da güzel oldu. Güler yüzlerinin, şıklıklarının ve mutluluklarının fotoğraflarını çekmemiz için bizi tercih eden çiftimize çok teşekkür ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Siz de birbirinden güzel dış çekim fotoğraflarına sahip olmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.