704  0

Emine ve Süheyl Nişan Hikayesi

Emine ve Süheyl’in nişan törenini kutlamak için romantik bir fotoğraf çekimi ile bu önemli anı taçlandırdık ve ölümsüzleştirdik. Harika bir bahçede gerçekleştirilen nişan hikayesinde gelin ve damadımızın mutluluğunu belgeledik. Emine hanımın harika nişan elbisesi ve güzel çiçeği ile fotoğraflar renkli ve şık hale geldi. Süheyl bey ile Emine hanımın romantik bakışları ve jestleri de nişan hikayesini çarpıcı ve etkileyici hale getirdi. Bu mutlu ve güzel anıların fotoğraflarını çekmekten çok büyük gurur duyduk.
 

Nişan Fotoğraflarında Dikkat Etmeniz Gerekenler

O kadar çok klasik çift fotoğrafları ve sayısız sıradan çekimler var ki, gerçekten size ait ve hikayenizi yansıtmak zor olabilir. Ama neyse ki, bu sıradan çekimlere ve abartılı pozlara güvenmek zorunda değilsiniz. Fotoğraflarınızın türünün tek örneği mükemmel bir şekilde çıkmasını ve siz ve eşiniz için doğru hissettirmesini sağlamak için yapabileceğiniz birkaç şey var. En sevdiğiniz mekanlarda, kafelerde, sokaklarda ya da sahillerde nişan çekimleri yapabilirsiniz. Böylece ilişkinizin hikayesini dış çekimde anlatmış olursunuz. Bu kişisel noktaları, bu yerlerin anılarını yıllarca saklamak için nişan çekiminiz için ilham kaynağı olarak kullanın.
 

Nişan dış çekimi için birlikte bir gezi planlamak harika olabilir. Büyük gününüze hazırlanmanın en heyecan verici bölümlerinden biridir. Özellikle muhteşem bir yere gidiyorsanız, bölgedeki o şehir silüeti, deniz manzarası veya milli parkın içinde çekim yapabilmeniz harika olur.

Bunun dışında ilk buluşma yerinizde muhteşem ve görkemli nişan fotoğrafları çektirmeniz mümkün. Böylece tüm yeni ilişki heyecanlarını orada tekrar hissedeceksiniz. Yalnızca gözleriniz için olsa bile, birkaç fotoğrafınız için ilk buluşma yerini birlikte yeniden ziyaret edin.
 

Diğer etkinlik düzenleyen insanların aksine fotoğrafçılık, fotoğraflar çıkana kadar duyabileceğiniz, tadabileceğiniz veya görebileceğiniz bir şey değildir. Kısacası, sonunda ne elde edeceğinizi gerçekten bilmiyorsunuz. Bu, fotoğrafçıları seçmek söz konusu olduğunda seçicilik ve kapsamlı araştırmanın aynı derecede önemli olduğu anlamına gelir. Bir nişan fotoğrafçısı ararken daha da önemli hale geliyor. Sanatsal tarzdan kişisel tavırdan mesleki becerilere kadar, özel anılarınızı oluşturmak için tüm niteliklere ihtiyacınız var.
 

Yani ister gizli evlenme teklifi yapmak istiyor olun, ister nişan töreninizi planlıyor olun, heyecan verici ve mutlu bir zamandır. Bu güzel zamanın tüm kısa süreli anlarına ölümsüz hale getirmek istiyorsunuz. Bunu yapmanın bir yolu, teklif fotoğrafı çekimi, nişan veya düğün gibi etkinlikler için mükemmel fotoğraflar çekmede uzmanlaşmış profesyonel bir fotoğrafçı bulmaktır. Bu etkinlikleri planlamak eğlenceli veya heyecan verici olsa da, doğru nişan fotoğrafçısını seçmek söz konusu olduğunda birçok insan bunalmış hissediyor.
 

Çünkü nişan gününüzün anılarını fotoğrafçınızın çektiği fotoğraflarda koruyabilirsiniz. Güzel fotoğraflar, özel gününüzün atmosferini, neşesini ve heyecanını yeniden yaratır. Nişanınızın tek bir görüntüsü bile dakikalar içinde tüm güzel anılarınızı geri getiriyor.

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.