764  0

Esma ve Hasan Nişan Hikayesi

Hepimiz, bizi bir buçuk yıldır içeride kalmaya zorlayan salgından hâlâ iyileşmekte olan bir dünyada yaşıyoruz. Düğün ve nişan planlarımızın çoğunlukla ertelemek ve hayatımıza davetsiz olarak kendini gösteren salgınla uğraşmak zorunda kaldık. 2020 yılını geride bıraktık ve 2021 yılı için pek çok umut ve taze fikirlerimiz var. Artık nişan törenleri ve düğünler yavaş yavaş tekrar gündeme geliyor. Kalabalık küçülse bile, nişan fotoğraflarında hala eğlence ve neşeyi paylaşabilirsiniz.
 

Tüm zamanınızı ve çabanızı gelin görünümünüze harcıyorsunuz ve mümkün olan tüm açılardan fotoğraflanmayı hak etmiyor mu? Evet mi? Ne için bekliyorsunuz? Dilerseniz fotoğrafçınızı ve hatta kameramanınızı işe alın ve onlardan bazı güzel fotoğraflarınızı çekmesini isteyin. Bir gelin olarak anlarınızı belgelemek önemlidir ve duygusal da olabilir. Bu yüzden gelin portre fotoğrafçılığını denemenizi öneririz.
 

Esma hanım ve Hasan beyin nişan hikayesi, Urfa’nın tarihi yerlerinden birisi olan görkemli bina Sakıbın Köşkü’nde gerçekleştirildi. Esma hanımın turkuaz nişan kıyafeti ve damat Hasan beyin aynı renklerdeki takım elbisesi muhteşem bir uyum sergiledi. Esma hanımın ihtişamlı ve tamamen boncuk işlemeli nişan elbisesi, omuzlardaki tüy detayları ile ortaya çıktı. Buz mavisi şifon türbanı ise sade detayları ile beyaz çiçek taç süslemesi ile fotoğraflara ekstra şıklık detayı ekledi. Esma hanımın bordo, beyaz ve leylak rengi kır çiçeklerinden oluşan buketi de oldukça şık bir başka ayrıntıydı.


Urfa Nişan Fotoğrafçısı, Bilgi ve Rezervasyon İçin Ramazan Bulut : 0507 537 87 17

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.