Gf Hakan Plastik İçin Çektiğimiz Tanıtım Videosu

 1009  0

Profesyonel çekim faaliyetleri günümüzde çok değerli bir konumdadır. Deneyimli kişilerce hazırlanan görsel içerikler, markalara sesini duyurma şansı verir. Aynı zamanda dijital pazarlama için fotoğraf ve videoların etkisi göz ardı edilemez.
 

İşimizin kalitesi sayesinde birçok müşterimiz gibi Gf Hakan Plastik de bizi tercih etti. Firma ekibinin katkılarıyla, son derece kaliteli ve profesyonel bir video tasarladık. Makine mühendisi, kalite kontrol uzmanı ve üretim sorumlusunun görüşlerini aktarmalarını ve yaptıkları önemli işleri anlatmalarını sağladık. Böylece şirketlerinin gerçekleştirdiği faaliyetleri yakından inceleme şansı bulduk.
 

Gf Hakan Plastik Tanıtım Videosu Hakkında

Söze ilk olarak makine mühendisi Burak Bey başladı. Gf Hakan Plastik firmasında üretim mühendisi göreviyle altyapılar için su, gaz ve kimyasal taşıma sistemlerindeki süreçleri takip ettiğinden bahsetti. Bununla birlikte uzun süredir iş kazası yaşanmadığının, gururla altını çizdi. İş sağlığına verdikleri önem ve hayata geçirdikleri uygulamalarla birlikte yaşanabilecek sorunların önüne profesyonelce geçmişler. Oluşturdukları eğitim arşiviyle ise tüm personelin risksiz olarak çalışmasını amaçlamışlar.
 

Kalite kontrol uzmanı Mehmet Bey, fabrikalarındaki laboratuvarda test aşamalarını yakından takip ettiklerini de ifade etti. Düzenli olarak iş sağlığı güvenliği toplantıları yaptıklarını ve olası riskleri değerlendirdiklerini anlattı. Üretim sorumlusu Hüseyin Bey de güvenlik standartlarını, hayatlarının bir parçası olarak uyguladıklarını iletti. Bakım işlemlerini aksatmadıklarını ve üretim öncesinde İSG uzmanıyla ortaklaşa bir süreci devam ettirdiklerini kendilerinden keyifle dinledik.
 

Burak Bey, çalışan farkındalığının geliştirilmesi ve olumsuz durumların yaşanmaması için aldıkları tedbirlerle sözlerini noktaladı. Tıpkı yaptıkları değerli çalışmaları anlatan Gf Hakan Plastik ekibinin yaptığı gibi sizlerin de ramazanbulut.com.tr ailesi olarak;

  • İç ve dış çekim,
  • Bireysel ve ticari görüntüleme,
  • Önemli ve özel tüm anların kaydı,
  • Fotoğraf ve video hazırlama,
  • Albüm ve klip oluşturma gibi ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılıyoruz.

Web sitemiz üzerinden bize ulaşarak isteklerinizi anlatmanız, kusursuz bir hizmet almanız için yeterlidir.

 

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Paylaş: 

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.