1675  0

Gülbahar'ın Hamile Dış Çekimi Hikayesi

Gülbahar ve Vedat’ın yeni dünyaya gelecek bebekleri ve aşklarını belgelemek için harika bir manzarada keyifli ve çarpıcı bir fotoğraf çekimi yaptık. Gülbahar hanımın beyaz hamile kıyafeti ve rengarenk çiçek tacıyla annelik heyecanına tanıklık ettik. Yeni bir bebeği beklerken, aile olmanın anlamını fotoğraflar ile hikayeleştirdik.

 

Hamile Fotoğraf Çekimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük bir etkinlik veya tören ya da özel bir gününüz varsa en iyi dış çekim fotoğrafçısını seçmek çok önemlidir. Bir fotoğrafçının, müşterilerini idare etmesi ve onları rahat ettirmesi gerektiğinde uzmanlığa ihtiyacı vardır. Küçük bir öneri fotoğraf çekimi olsa bile, özel günününüzün nasıl ömür boyu hatırlayacağını bilen profesyonel bir fotoğrafçıya ihtiyacınız var.
 

Yetkili ve yetenekli fotoğrafçılar, aşk hikayenizin tüm değerli ve unutulmaz anlarını ustaca yakalar. Bu güzel anların, hayatlarına yeni gelen bebeği bekleyen iki ruh için ne kadar önemli olduğunu anlıyorlar.

En çok beklenen anlarınızı nasıl kutlamak isterseniz isteyin, bir hamile fotoğrafı çekimi gereklidir. Unutulmaz anları yakalamak için aşağıdaki niteliklere sahip bir hamile fotoğrafçısına ihtiyacınız var.

Profesyonel ve klasik fotoğraflar çekerken ilgili fotoğrafçılık türünde deneyim zorunludur. Herkes fotoğraf çekebilse de, bu fikir özel gününüzün en önemli hatırasını mahvedebilir.
 

Hamilelik dönemi paha biçilemez ve hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir andır. Bir daha gelmeyecek ve onu tüm mükemmelliği ile fotoğraflamak istediğiniz bir olay yapan da budur. Basitçe söylemek gerekirse, hamilelik fotoğraflarınızı çektirirken herhangi bir risk alamaz veya deneyler yapamazsınız.
 

Fotoğrafçılık alanındaki birçok yeni profesyonelin teklif fotoğraf çekiminden veya nişan fotoğrafçılığından kaçındığına inanamayabilirsiniz. Bunun nedeni, birinin en iyi gününün fotoğrafını çekme baskısı ve sorumluluğunu üstlenmek istememeleridir. Ek olarak, nişan fotoğrafçılığının parmak uçlarında olmalarını gerektirdiğini ve bir çiftin benzersiz pozlarını yakalamak için sabırlı olmaları gerektiğini biliyorlar.
 

Deneyimli fotoğrafçılar ise özel gününüzü nasıl planlayacaklarını ve görselleştireceklerini bilirler. Aşk hikayenizden ilham alan nişan fotoğrafçıları, unutulmaz anlarınızı yakalamakla kalmaz aynı zamanda mükemmel bir teklif yapmanıza da yardımcı olur.

Bir hamile fotoğrafçısının sahip olması gereken bir diğer önemli niteliktir. Fotoğrafçınız pozları, ödeme paketlerini, mekanları ve zamanı seçme konusunda uzlaşmacı olmalıdır. Hamile çekimi için fotoğrafçınızın set paketleri özelleştirmek için ne kadar istekli olduğunu görmek önemlidir. Konfor seviyenize göre fotoğrafçılık tarzını değiştirmek konusunda esnek mi? Ayrıca, bu dış çekim için seçtiğiniz konumlardan memnun olup olmadığını sormanız gerekir.
 

Kalite ve yaratıcılık, profesyonel bir fotoğrafçıyı sıradan bir fotoğrafçıdan ayıran temel özelliklerdir. Günümüzde fotoğrafçı, dijital fotoğraflardan bir koleksiyon yapmaktan çok daha fazlasını yapabilir. Bu, hamile dış çekim fotoğrafçınızın, harika fotoğraf çekiminizi yapmak için bu iki özelliğe sahip olması gerektiği anlamına gelir.

Bunu, dış çekim fotoğrafçısının diğer özellikleri kadar önemli görmeyebilirsiniz ancak bir fark yaratır. Dış çekim mekanınızı görmeden rezervasyon yapamayacağınız için, bir fotoğrafçıyla tanışmadan veya çalışmasını görmeden rezervasyon yaptırmamalısınız.
 

Fotoğrafçınızın kişiliğinin, sizi ve sevdiklerinizi fotoğraf çekimi sırasında rahat hissettirmek için uyumlu olması gerektiğini bilin. Siz ve dış çekim fotoğrafçınız arasında, hayatınızın aşkıyla yeni bebek heyecanınızı paylaşırken sizi sakin ve stressiz tutan bir kişi olmalıdır. Ayrıca, fotoğrafçınızla yüz yüze tanışmak, fotoğrafçılığa olan tutkusunu ve bağlılığını değerlendirmek için de önemlidir. Hamile Dış Çekim Fotoğrafçısı Ramazan Bulut İle İrtibata Geçelebilirsiniz

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.