3830  0

Sibel hanımın hamile çekimi hikayesiyle, yeni bir hayatın başlangıcını kutladık. Bebek bekleyen her anne gibi Sibel hanım da hamileliğinde de her küçük an değerli hale geldi. Güzel anne adayımızın Sibel hanım ve değerli baba adayımız Sinan bey ile küçük mucize Miray’ın hayata gelme sürecine tanıklık ettik.

hamile fotoğraf çekimi


Bu özel anların hepsi çok kıymetli oldu ve her özel anı yakalamak için orada olmayı çok sevdik. Çekimler Sakıbın Köşkü’nün bahçesinde gerçekleştirildi. Sinan bey ve Sibel hanımın heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
 

Sibel hanım, çok saf ve masum bir beyaz elbise giydi. Fuşya rengi baş örtüsü, fuşya ve beyaz çiçeklerden oluşan kemeriyle çok şık ve güzel görünüyordu. Fuşya ve beyaz çiçeklerden oluşan tacı ise anneliği ve yeni bir canlıyı dünyaya getirmeyi simgeliyordu.
 

Çekimlerde, bebeğin ultrason fotoğrafları başarılı bir şekilde kullanıldı. Yuvarlak, çiçekli bir kasnağın içine yerleştirilen ultrason fotoğrafları harika bir dekor haline geldi. Pembe renkli bebek patikleri, bebek tulumları ve bebek ayakkabıları ile unutulmaz kareler yakalandı. Pembe renkli ve eğlenceli balonlarla dekore edilen yemyeşil bahçe, fotoğraf çekiminde arka fon olarak kullanıldı.
 

Bu deneyimin huzurlu ve mutlu anlarını, doğal ve estetik mekanlarda, fotoğraf karelerine sizlerle birlikte yerleştirmenin heyecanını duyuyoruz. Siz de hamile fotoğraf çekimi yaptırmak isterseniz, deneyimli ve profesyonel ekibiyle işini iyi yapan fotoğrafçı Ramazan Bulut ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.