892  0

Kevser ve Mehmet Nişan Hikayesi
 

Kevser hanım ve Mehmet beyin nişan hikayesinde romantizmi, naifliği ve zarifliği göreceksiniz. Daha geleneksel ve klasik bir stil benimsemek isteyen taze aşık çift Kevser hanım ve Mehmet beyin heyecanları kadraja yansıdı. 
 
Kevser hanımın muhteşem nişan elbisesi, toz pembe rengiyle ve saten parlak görünümü ile fotoğraflarda şık bir görünüm sergiledi. Kloş şekilde inen bu şık kıyafetin, sade şifon omuz detayı fotoğraflarda estetik bir görünüm sağladı. Sade nişan kıyafetini, gösterişli ve çarpıcı bir türban ile eşleştiren Kevser hanım, fotojenik bir şekilde kameralara gülümsedi. Kevser hanımın genel olarak türbanındaki ışıltılı kristal taşlar, yüzünü ihtişamlı bir biçimde çerçeveledi.

Mehmet beyin şık takımı ve bordo kravat detayı ise, Kevser hanımın saten toz pembe nişan elbisesini harika bir biçimde tamamladı. Kevser hanımın bordo, beyaz ve lacivert kır çiçeklerinden oluşan sofistike buketi ve Mehmet beyin yakasındaki lacivert damat yaka çiçeği çiftin aynı frekansta olduklarının ve çok uyumlu olduklarının bir göstergesiydi. 
 
Mehmet beyin centilmen tavırları ve Kevser hanımın zarif karakteri özellikle tüm fotoğraflarda ortaya çıktı. Bu romantik ve sevgi dolu çiftimizden yansıyan güzel enerji sayesinde kolay ve estetik bir nişan fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. 
Bu nişan hikayesi çekimini Şanlıurfa Müzesi, Çevresi ve Urfa Konukevleri’nde gerçekleştirdik. Doğanın kollarında, yemyeşil çimenler ve ağaçların arka planda olduğu bu fotoğraf çekiminde unutulmaz anları belgeledik.
 

Düğün Fotoğrafçısı

 
Ramazan Bulut İle İletişime Geçip Rezervasyon ve Bilgi Alabilirsiniz 0507 537 87 17

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.