973  0

Fidan ve Rıdvan Nişan Hikayesi


urfa nişan dış çekim
 

 

Fidan hanım ve Rıdvan beyin ihtişamlı Nişan Dış Çekim hikayesini belgelemekten çok keyif aldık. Eşsiz bir gün batımı görüntüsünde Şanlıurfa’nın farklı köşelerinde yaptığımız çekimler, romantik çiftimizin mutlu günlerini kutladığı görsel bir şölene dönüştü.

 

Osman Bey Kampüsü Yerleşkesi’nde ilk çekimler yapıldı. Üniversitenin görkemli bahçesinde, yemyeşil doğal manzara arka fon olarak kullanıldı. En çarpıcı doğal manzaralarda çekilen bu özel nişan hikayesinde, çiftimiz farklı pozlar verdi. Büyük ve geniş çardaklarda, çiçeklerle bezenmiş doğal bahçelerde ışığın ve doğanın ilhamıyla ölümsüz fotoğraflar ortaya çıktı.

Bu özel çekimin arkasından Harran Üniversitesi yapay göletin çevresinde Fidan hanım ve Rıdvan beyin mutluluk anlarını fotoğrafladık. Gün batımında oluşan eşsiz sarı, turuncu ve kızıl renklerin göletteki suya yansıması harika bir fon oluşturdu. Genç çiftimizin gün batımındaki gölgeli fotoğrafları ise değişik bir ambiyans yarattı. Fidan hanımın koyu mor nişan tuvaleti, leylak ve mor tonlarında doğal kır çiçeklerinden oluşan nişan buketi bu görüntüyü daha da dikkat çekici hale getirdi.

İnsanın hayatında yalnızca bir kez yaşayabileceği özel anları hafızalarınıza kaydetmek ve en güzel fotoğraf albümlerini yıllar boyu saklamak için Ramazan Bulut İle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.