1270  0

Hasret ve İzzet Nişan Hikayesi

nişan dış çekim


Nişan töreni, birbirine söz vermek demektir. Aşkın yeniden tazelenmesi, bir ömürlük mutluluğa ilk adımı atmanın en şık ve anlamlı simgesidir. Bu özel günde yaşanan tüm gerçek duyguları yakalamak için çektiğimiz en özel fotoğraf kareleri, bu ilk adımın en ölümsüz eserleridir.
Hasret hanım ve İzzet beyin nişan hikayesi de yepyeni, umutlu ve mutlu başlangıçların hikayesidir.
 
Hasret hanımın büyüleyici mor renkte ve işlemeli nişan tuvaleti ile İzzet beyin gece mavisi şık takımının muhteşem uyumu fotoğraf karelerine yansıdı. Mutlu çiftimizin birbirine ne kadar uyumlu oldukları fotoğraflardan anlaşılıyordu. Hasret hanımın aksesuarı nişan buketi ise vişne çürüğü, bordo ve mor renklerdeki çiçeklerle karelere canlılık ve estetik katıyordu.
 
Sakıbın Köşkü’nde yapılan dış mekan çekimlerinde mekanın büyük bahçesindeki birçok farklı alan arka fon olarak kullanıldı. Kırmızı renkli ve vintage görünümlü faytonun arka planda kullanıldığı fotoğraflar, eski zamanları anımsatan romantik ve nostaljik stillerde çekildi.
Daire şeklinde, sarmaşık ve kırmızı renkli çiçekler ile bezeli salıncağın adeta bir taht olarak kullanıldığı fotoğraf çekiminde Hasret hanım kendisini prenses gibi hissetti. 
 
Siz de Nişan Dış Çekim, Düğün dış çekimlerinizde ve tüm özel günlerinizde kendinizi prens ve prensesler gibi hissetmek isterseniz hemen Ramazan Bulut 'dan randevu alabilirsiniz. Özel günlerinize anlam kazandırmak için hep buradayız...
 
Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.