1009  0

İpek ve Enver Nişan Hikayesi
 

 
nişan dış çekim, ramazan bulutDünyanın en iyi düğün fotoğrafçıları, müşterileri ile bağlantı kurmak için zaman ayırmalıdır. Çiftin isteklerini ve beklentilerini doğru bir şekilde fotoğraf karelerine yansıtması gerekir. Bu yüzden işimizde, müşterilerin isteklerine ve vizyonlarına odaklanıyoruz. Muhteşem renkleri, yöresel gelenekleri ve doğal mekanları fon olarak kullanarak çiftlerimizin aşklarını ölümsüz hale getiriyoruz.

Bu açıdan İpek hanım ve Enver beyin aşk hikayesine tanıklık etmek oldukça keyifli bir süreçti. Sakıbın Köşkü’nde gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinde ağaçların ve yeşil çimenlerin üzerinde özel kareler hayat buldu. İpek hanım ve Enver beyin isimlerinin baş harflerinin olduğu balonlar ile mutlu bir ambiyans yaratıldı. Ardından İpek hanımın, göz alıcı nişan tuvaletinin yerlere kadar süzüldüğü salıncak pozu verildi.

İpek hanımın, fuşya rengi ve altın yaldız işlemeli şifon nişan tuvaleti ile Enver beyin şık takım elbisesi çok estetik ve çarpıcı görünümler yarattı. Yumuşak ve sıcak tonlar kullanılarak görkemli ve oldukça doğal bir fotoğraf çekimi yapıldı. Çiftin yıllar boyunca tekrar tekrar dönüp bakmak isteyeceği birbirinden güzel fotoğraf kareleri, özel tasarım nişan albümlerinde yerlerini aldı. 

Sizde Nişan Fotoğraflarınızın bir hikayesi olsun istiyorsanız, siz de Ramazan Bulut serüvenimize ortak olun

 
 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.