2432  0

Kübra ve Hüseyin Düğün Dış Çekim Hikayesi

 
Kübra hanım ve Hüseyin beyin düğün hikayesi, doğal ve görkemli bir sonbahar manzarasında fotoğraflarla belgelendi. Sarı, turuncu ve kırmızının en güzel tonlarının kullanıldığı sonbaharda, çınar yapraklarının doğal bir konfeti oluşturduğu romantik bahçede Kübra hanım ve Hüseyin beyin aşk hikayeleri taçlandırıldı. 
 
Oldukça fotojenik olan Kübra hanım ve Hüseyin bey, Sakıbın Köşkü’nün bahçesinde aşklarıyla herkese ilham verdi. Kübra hanımın pembe ve mavi çiçeklerden oluşan tacı ile gelin buketi, fotoğraflara muhteşem bir renk kattı. 
Bembeyaz ve zarif tüller, yemyeşil sarmaşıklar ve rengarenk çiçeklerden oluşan harika çardakta da oldukça romantik fotoğraf çekimleri yapıldı.

Çok özel fotoğrafların çekildiği bu özel dış çekimde, çiftimizin heyecanı ve aşkı kameraya yansıdı. Farklı pozlar ve farklı efektler ile doğal görünümlerin yaratıldığı bu fotoğraf çekimi oldukça keyifli ve neşeli bir şekilde gerçekleştirildi. 

Görkemli bir atmosfere sahip Sakıbın Köşkü mekanının doğal ve tarihi atmosferi, ihtişamlı düğün çekimi için oldukça idealdi. Kübra hanım ve Hüseyin beyin aşk hikayesinin fotoğrafları sonsuza dek onları gülümsetecek.

Peki ya siz? Gelin, sizin muhteşem aşk hikayenize de Ramazan Bulut olarak tanıklık edelim...
 

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.