1630  0

Seda ve Hasan Save The Date Düğün Hikayesi

 

save the date

 
 
Seda hanım ve Hasan beyin fotoğraf çekimleri, Şanlıurfa’nın farklı bölgelerinde gerçekleştirildi. Save The Date adı verilen özel düğün davetiyesi için özel fotoğraf çekimleri yapıldı. Düğün tarihini belirten bu özel davetiyelerde gelin Seda hanım ve damat Hasan beyin en romantik fotoğrafları yer aldı.
 
Eğlenceli, aşk dolu ve dinamik bir dış çekim süreci geçirdiğimiz çiftin mutlulukları fotoğraf karelerine yansıdı. Seda hanım ve Hasan beyin sempatik tavırları ve kamera ışıkları tüm bu karelerde belirgin hale geldi. Birçok farklı poz veren mutlu çiftimiz, bu özel günlerinde mavi suların ve yeşil ağaçların olduğu muhteşem panaromik manzaradan yararlandılar.
 
Dış mekan düğün fotoğraf çekimleri, Şanlıurfa’nın Bozova Çatak bölgelerinde gerçekleştirildi. Fırat Nehri’nin mavi sularının güzelliğini fon olarak kullanıldı ve çiftimiz göl manzarasında birbirinden şık fotoğraflarda gülümsedi. Binlerce yıllık tarihi dokuya sahip olan Fırat Nehri’nin bereketli topraklarında, aşklarının bereketini kutlayan ve onurlandıran çiftimize sonsuz mutluluklar diliyoruz…
 
Sizler de en unutulmaz günlerinizi dondurmak ve hafızalarınızda saklamak isterseniz Ramazan Bulut hemen iletişime geçebilirsiniz!
 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.