1683  2

Bride Esra Düğün Hikayesi

Bride Sabahlık fotoğrafları


Özel anların yıllar boyu hatırlanması için çektirilen fotoğraflar, insanların duygularına şahitlik eder. İnsanların en mutlu günlerinde, gülümsemeler ile süslenen birbirinden güzel fotoğraflar, önemli günlerin hikayesini oluşturur. Yıllar sonra o fotoğraflara bakıp güzel bir hikayeyi anımsamak ve en mutlu anları dondurup saklamak için Esra hanım bizimle çalışmayı tercih etti.
 
Mersin’de yaşayan Esra hanım, Şanlıurfa Hilton Otel’de düğün hikayesinin fotoğraflanmasını istedi. Bride Team partisinde gelinin arkadaşlarıyla birlikte otel odasında düğün törenine hazırlanırken düğün hikayesinin çekimleri yapıldı. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçiren Esra hanım, düğün öncesi büyük heyecanını ve düğüne hazırlık sürecini fotoğraf çekimiyle taçlandırdı.
 
Saten sabahlıklarla ve tüylü terliklerle birbirinden şık dört arkadaşıyla düğüne hazırlık partisi yapan Esra hanımın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Esra hanımın gelin makyajı esnasında çekilen fotoğraflar, düğüne hazırlık sürecinin tatlı heyecanını belgeliyordu.
 
Siz de Bride Team, düğün, nişan, kına gecesi, düğüne hazırlık, mezuniyet töreni, doğum fotoğrafları, hamilelik ve özel gününüzün bir hikayesi olsun istiyorsanız serüvenimize ortak olmak için Ramazan Bulut ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Esra
Esra
10.2.2020 17:53
Öncelikle düğünümde en çok eğlendiğim dakikalardı diyebilirim. Ramazan beyle vakit baya bi eğlenceli geçti. Çok eğlendik Biz kendisine internet üzerinden ulaştık ve birlikte çalışmakla ilgili de endişelerimiz yok değildi tabi malum tekrarı olmayacak dakikalardı. Fakat okadar mutlu oldum ki sizi tanıdığıma emeğiniz işinize saygınız birkez daha iyiki Ramazan Bulut dedirtti ve çok mutlu oldum. Şimdi urfaya geldiğimde kahvesini içmeye uğrayacağım bir arkadaşımız daha var ve bu iş yapmaktan daha önemli bir bağ. Yolu da dürüst bi insan olmaktan geçer tabiki. Emeğinize sonsuz teşekkürler Ramazan Bulut
Ramazan BULUT
10.2.2020 18:12
Içten samimi ifadeleriniz için çok teşekkür ederim. Biz çekime gelen çiftlerimizi müşteri gibi değil arkadaş dost gibi görüyoruz çekimlerimizi de o şekilde yapıyoruz. Tabi ki bu tek taraflı değil. Sizlerin enerjisi ve ışığı o günü güzelleştirdi bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder ömür boyu mutluluklar dileriz Kahve içmeye bekliyoruz daima..

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.