1130  6

Buket & Bünyamin Düğün Hikâyesi

Buket Hanım ve Bünyamin Bey aşkla taçlandırdıkları ilişkilerini muhteşem bir düğün merasimi ile zirveye taşıdılar. Burdurlu Buket Hanım ile Antalyalı Bünyamin Bey’in düğünlerindeki mutluluk ve heyecan ünlü fotoğrafçı Ramazan Bulut’un objektifinde ölümsüzleşti.
 

Mutlu çiftin düğün fotoğrafları açık havada gerçekleştirildi. Dış mekân düğün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel ve uzman olan Ramazan Bulut tarafından çekimler Şanlıurfa’ya bağlı Bozova İlçesi ve Çatak’ta gerçekleştirildi.Birbirlerine olan aşkları gözlerinden okunan çift için gün ortası ve gün batımı tercih edildi.

 

Kimi zaman yeşillik alanda doğan ile iç içe olan çift kimi zaman su kenarında eşsiz pozlar verirken uzun bir yolda el ele olduklarını simgeleyen pozlar vermeyi de ihmal etmediler. Bazı karelerde gözlerini kapatıp tamamen sevgilerini ve aşklarını hisseden Buket ve Bünyamin Çifti planlamadan ve çekimden son derece memnun olduklarını ifade ettiler.

 

“ ÇEKİMLER EĞLENCELİYDİ ”

Düğün fotoğrafları çekilirken genellikle gergin olan çiftler ömür boyu saklanacak ama anılarda hep taze kalacak fotoğraf karelerine poz verirken “çok eğlenceliydi, Ramazan Bey’in çekimleri ile bu mutlu günümüz daha da anlam kazandı. Fotoğraf çekiminin hiç bitmesini istemedik” ifadelerini kullandılar.
 

BUKET HANIM’IN GELİNLİĞİ

“Her gelinlik geline özeldir” ancak Buket Hanım’ın gelinliğindeki zarafet ve şıklı fotoğraflarda da açıkça görebiliyor. Sadelik, şıklık ve modern tasarımları bir araya getiren Buket Hanım’ın gelinliği fotoğraf çekimlerine damgasını vurdu. Bünyamin Bey’in şık damatlığı da çekimlere olağan üstü estetik bir hava kattı.

 

URFA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

Şanlıurfa Düğün Fotoğrafçısı denilince yalnızca Şanlıurfa’da değil çevre illerde de akla gelen ilk isim olan Ramazan Bulut unutulmaz düğün anlarını ölümsüzleştirmek isteyenler için ilk tercih oluyor. Urfa Düğün Fotoğrafçısı arayışınız varsa Ramazan Bulut’a ramazanbulut.com.tr adresi üzerinden ulaşabilir, daha önceki iç mekân düğün fotoğrafları, dış mekân düğün fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
irem yiğit
irem yiğit
21.6.2021 16:10
Urfa Düğün Fotoğrafçısı denilince akla gelen ilk isim olmalı kesinlikle. İlgi, alaka ve yönlendirme kesinlikle mükemmel. Kasmanızı engelleyerek sizi gayet iyi yönlendiriyor. Sonuç ise mükemmel fotoğraflar :)
Ramazan BULUT
21.6.2021 16:12
enerjinize hayran kaldığımız çiftlerdensiniz, güzelliğinizle fotoğraflara güzellik kattınız, düğün fotoğrafçısı olarak güzel yorumunuz, düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz www.ramazanbulut.com.tr

Rahime Demirkol
Rahime Demirkol
17.12.2020 21:52
Muhteşemsiniz, Herşey çok muazzam çok özenli çok güzel, İşinin hakkını veriyorsunuz sonuna kadar, ne desem az valla, Aşırı mükemmel çekimler başarılarınızın enerjinizin devamını dilerim
Ramazan BULUT
15.6.2021 11:36
yorumunuz için çok teşekkür ederim

Bünyamin Tüyli
Bünyamin Tüyli
12.12.2020 23:01
Bütü planlamasını, olması gereken bütün herseyi elinden gelenin fazlasını yapan bir adamdir. Ramazan abi, çekimlere gelincede o kadar eğlenceli ve heyecanlı geçiyorki hiç bitmesini istemiyorsun. Şanlıurfanin 1 numarasi şiddetle herkese tavsiye ediyorum
Ramazan BULUT
15.12.2020 23:41
enerjiniz aşkınız ve o kadarda eğlencenize hayran kaldım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim kahve içmeye tekrar tekrar beklerim

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.