Artı Yaşam Cepli Dosya Tasarım ve Baskı

Ramazan Bulut Photography olarak, tüm tasarım ve baskı işlerini yapıyoruz.   Ankara’da bulunan Artı Yaşam Danışmanlık için hazırladığımız cepli dosya tasarım ve baskı örneğini yukarıda görebilirsiniz.
Baskı işlerinin, bir şirketin ilk izleniminin güçlü olmasını sağladığını biliyoruz. Cepli dosya, antetli kağıt, diplomat zarf, kartvizit, a4 broşür, a5 el ilanı ve rollup banner gibi baskı işlerinin tasarımlarını detaylara özen göstererek hazırlıyoruz.
 
diplomat zarf tasarım baskı
 
Artı Yaşam Antetli Kağıt Tasarım ve Baskı

Antetli Kağıt Tasarım ve Baskı


 974  2

Paylaş: 

Yorumlar
Aydın Denk
Aydın Denk
7.3.2020 14:51
Ramazan beyden Artı Yaşam Danışmanlık olarak üç yıldır tasarım ve baskı işlerimizle ilgili destek alıyoruz. Ankarada olan şirketimizin tüm baskı işlerini Urfada yaptırmamız çevremizdeki insanlara garip geliyor ancak Ramazan beyin tasarımları, tasarımdaki hızı ve basklı kalitesinin çok iyi olması bizim tercih sebebimiz oluyor. Yeni kurduğumuz Nova Steell hafif çelik konstrüksiyon firmasının baskı işlerinde de kendilerinden destek almayı planlıyoruz. Siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Teşekkür ederim.
Ramazan BULUT
9.3.2020 10:12
İşimizi özverili ve severek yapıyoruz. Sizlerin takdiri ve beğenisi bizi daha da motive ediyor. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler. Birlikte daha güzel çalışmalarda birlikte olmak dileğiyle


 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.