2546  4

Düğün Hikayesi Harika Fotoğraflar ve Mekanlar ile Başlıyor

Şanlıurfa’nın çok sayıda mekanında dış çekim yaptığımız bu çift, harika anları ve harika mekanları birleştirmeyi başardı. Derya hanım ve eşi hizmetimizi tercih ederek istedikleri harika fotoğraflara sahip oldular. Urfa’nın en güzel mekanlarını en özel günleri ile birleştirip ömür boyu saklayabilecekleri fotoğraflarından fazlasıyla memnun kaldılar.

Nişan günü ve kına gecesinde iç çekim hizmetimizin yanı sıra dış çekim hizmetlerimiz de çiftimiz tarafından tercih edildi. Çiftimizin istediği en güzel mekanlarda, en güzel manzaralarda ve Urfa’nın en güzel sokaklarında fotoğraflarını çekmek de bize kaldı. Bizleri tercih ettikleri için Derya Hanım ve eşine teşekkürü bir borç biliriz.

Harika Dış Mekan Tercihi

Kına gecesi için dış mekan tercihini tarihi Urfa konuk evlerinden yana kullanan çiftimiz harika dış çekim fotoğraflarına sahip oldular. Derya Hanımın kına gecesi için koyu kırmızı tonlarında bindallı tercihi eşinin klasik siya beyaz yelekli takım tercihiyle harika uyum sağladı. Derya Hanım ve eşine dış çekimde uyum sağlayan bir mekan daha vardı.

Şanlıurfa müzesi, çiftimizin seçtiği mekanlardan biriydi. Tarihi Urfa Konuk Evleri ve Tarihi Şanlıurfa Müzesi ile harika uyum sağlayan çiftimiz, ömür boyu hatırlayacakları harika karelere sahip oldular. Ramazan Bulut'u bu harika günde tercih ettikleri ve birlikte harika kareler oluşturabilmemize izin verdikleri için çiftimize teşekkür ederiz. 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Akın Karadağlı
Akın Karadağlı
9.11.2020 13:08
Herşey için çok teşekkür ederiz. Tum çekimlerimizi Ramazan bey ile yaptık ve çok memnunuz ilgisi ve iş tecrübesi..
Ramazan BULUT
9.11.2020 13:09
Nişan ve Kına Dış Çekimlerinizle enerji dolu hallerinize bayıldım yorumunuz için teşekkür ediyorum Save The Date Çekiminde görüşmek dileğiyle...

Mehmet demir
Mehmet demir
10.10.2020 10:53
Mesleki bilgisi ve tecrübesi ile bu mesleği en iyi icra eden fotoğrafçılardan biridir. Başarılar Ramazan bey.
Ramazan BULUT
10.10.2020 11:29
Sizin gibi değerli insanların taktirini almak ne güzel bir duygu, Güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum..

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.