1777  2

Esin hanım ve Emrah beyin düğün hikayesi, çok keyifli ve güzel anılar ile fotoğraf karelerinde yer aldı. Güler yüzlü ve pozitif bir çift olan Esin hanım ile Emrah beyin romantik fotoğrafları hafızalara kazındı.
 

Güzel gelinimiz ve yakışıklı damadımızın düğün dış çekimleri Sakıbın Köşkü’nün muhteşem bahçesinde gerçekleştirildi. Doğal manzaralar, yeşil fonlar ve çiçekli arka planlar kullanılarak düğün fotoğrafları çekimi yapıldı. Fotoğraflar soft beyaz renklerle çekildi ve aydınlık bir görünüm yaratmak için doğal ışıktan yararlanıldı.
 

Esin hanımın görkemli ve zarif işlemeli gelinliği ile Emrah beyin şık damatlığı fotoğraflarda estetik görüntüler sağladı. Yemyeşil çimenlerin arka fonda kullanıldığı bu dış çekimde, doğanın büyüleyici güzelliğinden faydalanıldı. Ayrıca Esin hanımın oldukça sade ve zarif gelin buketi fotoğraflarda çok güzel bir görüntü sergiledi. Beyaz çiçekler ve kuru otların kullanıldığı gelin buketi aranjmanı hasır ipler ve halatlar ile süslenmişti. Bu detay, fotoğraflarda vurucu bir öğe olarak dikkat çekti.
 

Esin hanım ve Emrah beyin doğal pozları, birbirlerine olan aşkları ve sevgileri fotoğraflara tamamen yansıtıldı. Anlamlı ve değerli fotoğraf karelerinde gülümseyen sevgi dolu çiftimizin, yıllar boyunca hatırlamak isteyeceği anlar şık bir albüm tasarımında yerlerini aldı.
 

Siz de çok özel ve anlamlı günlerinizi taçlandırmak, onurlandırmak ve unutulmaz kılmak adına düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut ile görüşebilirsiniz. Böylece profesyonel dış çekimlerde en güzel albümlere koyacağınız en değerli fotoğraflarınız olur.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Esin ve Emrah Ceylan
Esin ve Emrah Ceylan
24.5.2020 13:36
Biz aşkımızı yaşıyorduk, onlar bizi fotoğrafladılar. Ama o kadar güzel fotoğrafladılar ki hala her baktığımızda aynı heyecan, aynı aşk ve aynı sevgiyle bakıyoruz birbirimize. Belki yorulduk belki de yorduk ama her anında eğlendik. Çok güzel çekimler olmuş Ellerinize emeğinize sağlık ...Kalite asla tesadüf değildir.
Ramazan BULUT
24.5.2020 14:39
İşimiz aşkını yaşayanların aşkını sonsuza kadar anı kalması için ebedileştirmek, İlk günkü mutluluğunuz sonsuz olsun. Yorumunuz ve düşünceleriniz Teşekkür ederim

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.