2633  10

Kübra ve Haşim Düğün Hikayesi

düğün dış çekim

Düğün Hikayemiz Başlıyor

Kübra hanım ve Haşim bey çiftinin sevgisinin gerçek güzelliğini ve en özel duygularını Sakıbın Köşkü’nde yapılan çok özel bir düğün çekimiyle taçlandırdık. Oldukça çarpıcı, eşsiz ve romantik fotoğrafların ortaya çıktığı bu çekimde, bahçenin doğal güzelliğini arka fon olarak kullandık. Görkemli ağaçlar, sarmaşıklar ve birbirinden hoş çiçeklerin arasında yapılan bu çekimde mutlu çiftimizin samimi ve doğal pozlarını yakaladık.

Sakıbın Köşkü’ndeki doğal ortam, harika bahçe ve tarihi dokuyu yansıtan farklı alanlarda çekimlerimizi gerçekleştirdik. Tarihi köşkün, doğal taşlardan yapılmış balkonunda ve avlusunda etkileyici pozlar yakaladık. Köşkün şık kapısı ve mimari olarak estetik olan merdivenlerinde Kübra hanımın en masum ve doğal fotoğraflarını çektik.

Ardından yeşil çimenlerin üzerinde mutlu çiftimizin güzel gülümsemelerine tanık olduk. Beyaz tül perdeler ve sarmaşık çiçekler ile süslenmiş ihtişamlı çardakta en özel fotoğraf çekimini yaptık. Son olarak kırmızı nostaljik faytonu arka plana alarak çiftimizi fotoğrafladık. Kübra hanımın güzel kırmızı gelin buketiyle birlikte çok güzel bir dış çekim oldu.

Farklı ışık teknikleri ve stillerin kullanıldığı bu düğün çekimini en son teknolojik cihazlar ve yaratıcılıkla albümlere taşıdık. Böylece bir ömür boyu değerli olan düğün albümlerine çok değerli parçalar eklendi.

Kübra hanım ve Haşim bey çiftinin benzersiz kişiliklerini yansıtan çarpıcı fotoğraf kareleri yakaladık. Bu şekilde mutlu çiftimizin sadece günün hikayesini değil, kim olduklarını anlatan bir albümleri oldu. Siz de değerli düğün albümlerinizi oluşturmak için Ramazan Bulut İle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Şeyma öge
Şeyma öge
6.3.2020 11:32
Düğün dış vekiline bayıldım inşallah tercihim siz olacaksınız fotoların netliği pozları güzelliği hepsi hariaka
Ramazan BULUT
6.3.2020 11:36
güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum memnuniyetle çekiminizi yaparız ?

Kevser olgun
Kevser olgun
21.2.2020 20:59
Fotpgraf çekimlerini çok güzel maşallah
Ramazan BULUT
22.2.2020 10:59
çok teşekkür ederim

Zeynep Tunç
Zeynep Tunç
21.2.2020 19:54
Fotoğraflarınız çok güzel çok beğenerek takip ediyorum kübra ve haşimin fotoğrafları tek kelime ile mükemmel
Ramazan BULUT
21.2.2020 19:59
Değerli vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim

Omer
Omer
21.2.2020 18:36
Muhteşem çekim
Ramazan BULUT
22.2.2020 10:59
teşekkür ederim

Kübra  savsak
Kübra savsak
17.2.2020 12:54
Öncelikle ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim kuaförden dış çekim bitene kadar ki ilginiz muhteşemdi, düğün dış çekiminde tanışmak kısmet oldu o gun ben ve eşime çok değerli bir abimiz oldun. Şanlıurfada işini ehliyle ve severek yapan nadir kişilerdensiniz, çekimdeki her karede bur anim var o gün bizim için çok önemli bir gündü o günü gözümüz kapalı size güvendik güvenimiz hiç sarsılmadı dış çekim yapicak diğer çiftlere kesinlikle önerimdir. Herşey için teşekürler Ramazan Abi ...
Ramazan BULUT
17.2.2020 13:43
öncelikle güzel düşüncelerin duyguların için çok teşekkür ediyorum kardeşim her çiftimiz bizim için ayrı ayrı değerlidir müşteri olarak değil aile olarak dost olarak görüyoruz sizde en değerli güzel çiftlerim ailemden birisiniz iyiki sizinle kesişti yollarımız ömür boyu mutluluklar diliyorum tatlımızı unutma :)

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.