1125  4

Elif ve Mehmet Ali Düğün Hikayesi

Elif hanım ve Mehmet Ali beyin muhteşem düğün hikayesi Yeşil Alan, Bozova Çatak Ormanı ve Bozova Atatürk Barajı’nda gün batımında çekildi. Bu romantik pozlarla, düğün günlerinin en özel anları ve mutlulukları kameraya yansıdı.
 

Düğün fotoğraf çekiminde siz de bu çiftimiz gibi şık ve anlamlı pozlar vermek istiyorsanız, önerilerimize göz atabilirsiniz. Farklı bakış açıları elde etmek ve fotoğrafçının profesyonel görüşlerini almak için sürekli fikrini alın ve sohbet edin. Sevdiğinizle ne kadar yakın olursanız, ne hissettiklerini anlamanız ve o günün hissini gelecekteki benliklerine aktarmanız o kadar kolay olacaktır. Sizin ve ailenizin bu fotoğrafları yıllarca hatırlamasını istiyorsunuz ve bu zamanın hissini yaşamlarında koruyabilecek fotoğrafları yaratmak için fotoğrafçınızla birlikte çalışın. O zaman herkes kazanır.
 

Düğün telaşında, bazen gelin ve damat olarak baş başa vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda düğün fotoğrafçınız, sizin özel anlarınızı doğallığında belgeleyebilir. Bu, bir ilk bakış, gelin ve damadın düğünden önce birbirlerini ilk kez gördüklerini belgeleme fırsatıdır. Misafirleriyle paylaştıkları anların dışında gerçekleşen daha sessiz etkileşimler harika fotoğraflarını ortaya çıkmasına olanak tanır.
 

Mükemmel çift olarak unutulmaz ve eşsiz düğün fotoğrafı pozları için gün batımı çok romantik ve aşkınızı kutlayan bir zamandır. Üstelik tam öğle vaktine göre, ışığın daha yumuşak ve daha zarif bir fotoğraf çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde düğün fotoğrafı çekimi de daha şık bir şekilde yapılmış olur. 

Elif ve Mehmet Ali Çiftimizin Bu şekilde mutlu çiftimizin sadece günün hikayesini değil, kim olduklarını anlatan bir albümleri oldu. Siz de değerli düğün albümlerinizi oluşturmak için Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut İle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
elif ve mehmet ali
elif ve mehmet ali
6.7.2021 14:34
Hizmet sektöründe benim için öncelik her zaman dürüstlük ve samimiyettir. Ramazan Bey ile ilk konuşmamızda ticari bir mantıkla yaklaşmaması kendisini tercih etmemizde önemli bir etken olmuştur. Batı’da yaşayan biri olarak Urfa’da dış çekimde zorlanacağımı biliyordum. Seçenekler kısıtlı ve istediğim gibi değildi. Yaşadığım olumsuzluklar bununla alakalıydı. Buna rağmen Ramazan Bey’in profesyonelliği sayesinde güzel bir gün geçirdik. Teşekkürler
Ramazan BULUT
6.7.2021 14:38
Sizin duygu ve düşüncelerinize uygun bir fotoğrafçı olmak beni ziyadesiyle onure etti. İnsan ömründe ki tek değerli günlerden olan evlilik gibi kutsal bir çatının şahidi olmak beni de mutlu etmişti. Ama hayatın baharında genç çiftlerimizden böylesi güzel şeyler duymak beni daha mutlu etti. En mutlu gününüzde bana da yer verdiğiniz için ben teşekkür ederim. Bir ömür boyu sevgiyle ve mutlulukla kalın.

Ceydan turan
Ceydan turan
15.6.2021 11:32
Düğün Fotoğrafçısı olarak, gerçekten işini güzel yapan nadir insanlardan herkese tavsiye ediyorum, Urfa düğün fotoğrafçısı Ramazan beye ilgisi için ayrıyeten teşekkür ederim. bu arada bizim fotoğrafları web sitenizde paylaşabilirsiniz teşekkürler
Ramazan BULUT
15.6.2021 11:36
sizin gibi güzel bir çiftin düğün fotoğrafçısı olarak doğru tercihinden dolayı, güzel yorumunuz, düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.