953  2

Emine ve Ömer Nişan Hikayesi

Urfalı Emine hanım ve Mardinli Ömer beyin, eşsiz nişan hikayesi Harran Üniversitesi, Osmanbey Kampüsü Yerleşkesi ve Göleti bölgelerinde fotoğraf çekimleriyle ölümsüz hale getirildi. Siz de harika nişan fotoğrafları ve düğün fotoğrafları elde etmek istiyorsanız poz vermenin önemini anlamalısınız.
 

Poz vermenin ince bir sanatı var. Ve iş, düğün günlerinde ve nişan günlerinde gergin ve heyecanlı çift pozu vermeye geldiğinde, bunu sağlamak için mucize gerekiyor gibi hissedebilirsiniz.
 

Düğün gününde ve nişan gününde muhteşem pozlar vermek istiyorsanız bu durumu ikiye ayırın. Eğlenceli ve romantik pozlar vermeye yönelin. Eğlenceli olanlar oyunbaz ve eğlenceli türlerdir ve dinamik, gürültülü ve enerjiktir. Romantik pozlar ise daha yumuşaktır, samimi aşk ifadelerine ve sıcak iletişime uygundur. Romantik pozlarda, sevdiğiniz ile aranızdaki özel ilişkiye odaklanın.
 

Eğlenceli olan pozları vermek için içinizdeki çocuğu ortaya çıkarın ardından romantik olan pozlarla çabucak takip edin. Önce eğlenceli pozlarla neşenizi ortaya çıkaracaksınız ve eğlenmeye açık olacaksınız. Ardından daha tatlı, daha özel ve daha romantik pozları vermeye hazır olacaksınız ve o klasik düğün günü tüyleri diken diken eden aşk pozlarıyla yıllarca anacağınız fotoğraflarınız olacak.
 

Poz verme ve özgünlük arasındaki dengede gezinmenin püf noktası nedir? Altın noktayı arıyoruz, tam ortada, planlama ile kendiliğindenlik arasındaki çizgide yürüyen o tatlı nokta. Pozlarınız hem biraz planlı hem de spontane olmalıdır. Bu noktada en güzel pozları vermek için sabırlı olmalısınız. Fotoğrafçınızın sizi yönlendirmesine izin verin. Profesyonel fotoğrafçınız, en güzel ışığı ve pozu sizin için ayarlar.


Emine ve Ömer Çiftimizin Bu şekilde mutlu çiftimizin sadece günün hikayesini değil, kim olduklarını anlatan bir albümleri oldu. Siz de değerli düğün albümlerinizi oluşturmak için Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut İle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Mahsun Kocar
Mahsun Kocar
13.7.2021 13:23
Mart ayında nişanım vardı son günlere fotoğraf işini bırakmıştım instagramda gezinirken sayfasına denk geldim ve knştum çok yardımcı oldu nezaketli güler yüzlü anlayışlıydı gayet eğlenceli güzel bir çekim yaptı albüm çıktığında çekimlerin güzelliğinin daha da farkına vardık kınamız urfada olduğu için kına içinde tercih ettik ama düğün diyarbakırda diye çekim yapamadım çekiminden ilgisinden dolayı ramazan abiye çok teşekür ediyorum...
Ramazan BULUT
13.7.2021 13:23
güzel yorumunuz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim enerjinize ve kişiliğinize bayıldım, çok eğlenceli bir çekimdi ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim Diyarbakır'a selamlar olsun...

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.