1874  0

Esma ve Murat Düğün Dış Çekimleri

Esma hanım ve Murat beyin harika düğün dış çekimleri Sakıbın Köşkü’nün bahçesinde yapıldı.
 

Yemyeşil bahçelerde yapılan bu düğün çekiminde genç çiftimizin yüksek enerjileri kadraja yansıdı. Güzel gelinimiz Esma hanım ve Murat beyin pozitif enerjileri ve güleryüzleri sayesinde muhteşem fotoğraflar ortaya çıktı.

 

Esma hanımın el işlemesiyle süslenen, göz alıcı gelinliği, üzerindeki boncuklar ve gelinliğinin detaylarını dış çekim fotoğraflarında kullandık. Esma hanımın gelinliğinin eteklerindeki detaylı işlemeli danteller, dış çekim fotoğraflarında dekoratif bir unsur olarak kullanıldı ve fotoğraflara çok hoş bir hava kattı.

 

Esma hanımın kırmızı güller ve beyaz papatyalardan oluşan gelin buketi de fotoğraflarda şık bir detay olarak yer aldı. Esma hanım beyaz ve ışıltılı boncuklu gelin tacı ise fotoğraflarda parlak bir görünüm sağladı.

 

Murat beyin ve Esma hanımın gündüz yapılan bu dış çekim fotoğraflarda genç çiftimizin aşkı ve mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu. Romantik pozlar veren mutlu çiftimizin eşsiz fotoğraflarına gelinimiz Esma hanımın nedimeleri renk ve enerji kattı.

 

Esma hanımın en yakın kız arkadaşları, gelinimize olan sevgilerini, samimiyetlerini ve dostluklarını fotoğraflarda gösterdiler. Esma hanımın dostlarıyla olan mutlulukları fotoğraflara çok güzel enerjiler olarak yansıdı.

 

Sakıbın Köşkü’nün bahçesinde yapılan Esma hanım ve Murat beyin düğün dış çekimleri yeşil ve görkemli ağaçların altında yapıldı. Aynı zamanda tarihi olan bu mekanın taş avlusunda da yapılan düğün dış çekimleri tarihi bir ambiyansa katkıda bulundu.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.