Şanlıurfa Düğün Dış Çekim Mekanları

 14 Ocak 2020
 3892  2
Şanlıurfa Düğün Dış Çekim Mekanları

Şanlıurfa 'da Düğün Dış Çekim Mekanları, Şanlıurfa fotoğraf çekilecek mekanlar

Şanlıurfa Türkiye’nin en şanlı illerinin başında gelen Şanlıurfa’da evlenecek çiftler için reddedemeyecekleri harika bir kampanya sunan Şanlıurfa düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut harika fotoğraflar için iletişime geçmenizi bekliyor. Yaratıcı kişiliği ile ön plana çıkan ve çektiği dış mekan fotoğrafları ile özgünlüğünü yansıtan Ramazan Bulut, kalabalık bay ve bayan ekip arkadaşlarıyla düğünlerinizde sizlerin iletişme geçmesi dahilinde fotoğraflarınızı çekiyor.


Şanlıurfa dış çekim mekanları


Farklı bir albüm anlayışı ile sizlere son derece sürpriz fotoğraflar sunan Ramazan Bulut ve ekibi diğer ekiplerden nenden farklı olduğunu işlerine gösterdikleri özenle ispatlıyor. Dilerseniz sizler de internet sitelerindeki fotoğrafları inceleyerek kendi kararınızı verebilirsiniz. Şanlıurfa’nın birbirinden güzel tarihi ve doğal mekanlarında dış mekan çekimlerini gerekiyorsa izin alınarak yapılabilmektedir.

osmanbey kampüsü urfa dış çekim mekanları

 

Şanlıurfa Düğün Dış Çekim Mekanları

Tarihe de ev sahipliği de yapan Halepli Bahçe,  Sakıbın Köşkü, Urfa Kalesi, Balıklı Göl, Kasaptaşı Parkı, Cumhuriyet Parkı, Sukay, Atatürk Ormanı, Bozova Çatak, Halfeti, Birecik, Rızvaniye Camisi, Mevlid-i Halil Camisi, Ulu Cami, Hızmalı Köprü, Yol Gösteren Çeşmesi, Urfa Evleri, Bedesten (Kapalı Çarşı), Sipahi Pazarı, Millet Hanı, Göbekli Tepe, Gölbaşı Parkı, Halil-ür Rahman Camisi, Gümrük Hanı, Şanlıurfa Kalesi, Sipahi Pazarı

 

 

 Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı içereği burada bitmez.  Devamını merak mı ediyorsun? O zaman kendi mesajınla beraber “bu içeriğin devamını istiyorum” mesajını İnstagram'da paylaşıp @ramazanbulutphoto’yu etiketlemeye ne dersin?

 

 


Önceki İçerik Dış Mekân Fotoğraf Çekimi Nasıl Olur? Nerede Yapılır
Sonraki İçerik Dış Çekim Düğün Fotoğrafları ve En uygun dış çekim fiyatları

Paylaş: 

Yorumlar
esta çetin
esta çetin
15.1.2020 15:07
fotoğraflarınıza hayran kaldım ve çok güzel bilgiler paylaşıyorsunuz emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim..
Ramazan BULUT
16.1.2020 11:00
Teşekkür ediyorum çok incesiniz bir faydamız olabiliyorsa insanlara ne mutlu bana.


Bir cevap yazın!
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.