838  0

Ezgi ve Avukat Mustafa: Geleceğe Mutlulukla Baktılar

Düğünler, geleneklerimizde önemli yer tutan ve hayatın mutlu bir aile eviyle taçlandırılmasının simgesi konumundaki mutluluk anlarıdır. Sevgiyle inşa edilen bu yolda çiftler, mutlu ve geleceğin teminatı aile kurumunun temellerini muazzam törenlerle atarlar. Bu mutluluk anları, yaşam boyu sevgi ve saygıyla anılacak kutlamalarla ailelerin ve dostların bir araya gelmesini ve kaynaşmasını sağlar. Aileler arasında kültürel ve geleneksel bağlar kurulur ve bu muazzam düğünler, mutluluğu paylaşmanın en güzel nişanesi oluverir. Düğünlerin en büyük mutluluklarından biri de yıllar boyu hikâyeler ve anılarla dost meclislerini süslemesidir.  Kurulan bu bağı nesillere aktaracak yaşanmışlıklar sunan düğünler, çiftlerin en güzel anlarının belgelendiği resimler ve videolarla hatıralarımıza uzun yıllar renk katar.
 

Ezgi ve Mustafa çifti, bu hatıralarıyla geleceğe doğru en güzel bakışlarını Ramazan Bulut’un objektifinden aktarmayı tercih ettiler. Fotoğrafların ve sevgilerine şahitlik eden filmlerin gelecekte çocuklarına aktaracakları en güzel hediye olacağını düşünen ve estetik bir bakış açısına sahip olan çiftimiz, profesyonel ekibimizle muhteşem çekimlere imza attılar. Çiftimiz, bu güzel günlerine o kadar iyi hazırlanmışlardı ki; gelinlik ve damatlık seçimleriyle, makyaj ve saç ayrıntılarıyla, çekimlerde ekibimizin bütün hünerlerini sergilemesine muazzam bir katkı sundular. Güzellikleriyle göz kamaştıran Ezgi ve Mustafa çifti, çekimlerin gerçekleştirildiği Urfa Evi ve Göbeklitepe At Çiftliği’nde arka planla muhteşem bir uyum yakaladılar. Fotoğraf ve düğün hikâyesi çekimlerinde profesyonelliğin yanında samimiyet ve özveriyi benimseyen Ramazan Bulut ve ekibi, çiftimizin katkılarıyla iftihar edilecek bir iş çıkardılar.
 

Gelin ve Damadın Eşsiz Uyumu

İzmitli güzel gelinimiz Ezgi Hanım;beyaz ve çiçek motifli göz alıcı gelinliği, etekliğinin uçlarına varan duvağı, neşeli beyaz gelin çiçekleri ve birbirini tamamlayan şık yüzük ve tacıyla göz dolduruyordu. Yakışıklı ve karizmatik bir avukat olan damadımız Mustafa Bey ise; beyaz ata yaka gömlek üzerine şık ve modern papyonu ve beyefendilere has iç yeleğiyle tamamladığı siyah takım elbisesiyle, ceketindeki cep mendili ve yaka çiçeğiyle Ezgi Hanım’ı tamamlıyordu.

 

Ramazan Bulut ve Ekibi Zevkle Çalıştı

Ramazan Bulut ve profesyonel çekim ekibi, çiftimizin bu uyumunu, onların da desteğiyle çekim mekânlarındaki hoş görüntülerle bütünleştirdi. Çekim gününün ne kadar eğlenceli geçtiği ise fotoğrafların diliyle anlayabiliyoruz. Bir çekim ekibinden öte, her zaman bir samimiyet çerçevesinde çalışan ve çiftlerle sıcak bağlar kurmayı önemseyen ekibimiz, çekim için sıcak bir ortam hazırlamıştı. Şimdi ise bu muazzam ortamda çekilen birbirinden güzel fotoğrafların hikâyesine göz atalım. Nasıl olsa fotoğraflar bütün sıcaklığıyla her şeyi anlatır.
 

Urfa Evi Uygulama Oteli: Taş Yapıyla Bütünleşen İkili

Ezgi Hanım ve Mustafa Bey, duruşları ve zarafetleriyle bu muhteşem yapının hakkını tamamıyla vermeyi başardılar. Urfa Evi’nin taş duvarları, zarif ayrıntıları ve oyma eserleri, gelin ve damadımızla muhteşem bir kontrast oluşturdu. Yapının balkonunda verdikleri pozlarla adeta geleceği selamlayan çiftimiz, ışıl ışıl gözlerle objektife gülümsediler. Çiftimiz bu mutluluk anlarını neşeyle ve geleneksel oyunlarımızla da süslemeyi ihmal etmedi. Mustafa Bey’in duruşu ve çizgisi, Urfa Evi’nin her köşesiyle adeta bütünleşti. Ezgi Hanımın ise yapının oyma desenleriyle bütünleşen ve çiçeklerle renklenen pozları bir saray zarafetini yansıttı. Ramazan Bulut’un hiçbir ayrıntıyı kaçırmaması ise fotoğrafları daha renkli hale getirdi.
 

Göbeklitepe At Çiftliği: Doğanın Işıltısıyla Parladılar

Doğal güzellikleriyle ışıltı saçan mekânımızda Ezgi Hanım ve Mustafa Bey, yeşil doğanın önünde de zarafetlerini gösterdiler. Bu doğal güzelliğe en güzel şekilde hakkını veren çiftimiz atlarla da muazzam bir iletişim ve uyum içindeydiler. Ezgi Hanım muhteşem gelinliğiyle prenses gibi at sırtında arzı endam etti ve beyaz atlı prens olarak Mustafa Bey ile bir kez daha yönlerini geleceğe, Ramazan Bulut’un objektifine doğru çevirdiler. Çiftimizin doğayla ve atlarla katmerlenen bu uyumu, fotoğrafların ruhunu yakalamasına vesile oldu.
 

Ramazan Bulut ve Profesyonel Ekibiyle Yeni Hikâyelere Doğru

Düğün fotoğrafı ve düğün hikâyeleri çekimlerinde Ramazan Bulut ve ekibi; rastlantılara yer bırakmadan, çiftlerin ruhunu görsellere yansıtmayı ön planda tutar. Çiftlerimizin hayatlarında bir kez yaşadıkları ve geleceğe iz bırakmayı arzuladıkları özel günlerin özenle ve duygu dolu bir şekilde yansıtılması ekibin en büyük hedefidir. Ezgi ve Mustafa çiftinin muazzam hikayelerinde olduğu gibi geleceğe iz bırakan bir düğün çekimi için Ramazan Bulut’un bu kocaman ailesine katılmak isterseniz bize ulaşın.

 

 

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.