2020 Gelinlik Modelleri, Trend Gelinlik Modellerini Keşfedin

Yeni Sezon Tend 2020 Gelinlikler Modellerini Keşfedin

Gelinlik modelleri, 2020 nin Trend Gelinlik Modellerini şöyle yazabiliriz, beyazın her tonunun yakıştığı, giyen kişiyi mükemmel gösteren bir elbisedir. Pek çok genç kızın hayallerinin baş köşesinde yer alan gelinlik, düğünün yani iki hayatın birleşmesini kutlayan kutsal kutlamanın bir simgesi haline gelmiştir. Şüphesiz ki her gelin topluma dayatılan güzellik normlarına inat gelinliği içinde adeta bir prensestir ve o günün en güzel kadınıdır. Düğünde de en fazla dikkat çeken detay her zaman gelinlik olmuştur. Dolayısıyla tartışılan tek şey gelinin ne kadar güzel olduğudur.

gelinlik modelleri


Gelinlik giymek elbette mükemmel bir his ve inanılmaz bir görüntü yaratmaktadır ancak gelinlik seçme süreci o kadar da çekici değildir. Zira her genç kız düğününde dünyanın en güzel gelinliğini giymek ister ve hayallerindeki o gelinliği bulmak için de epey bir çaba sarf eder. Hazır almak ya da diktirmek gelinin seçenekleri olsa da bu iki seçenek de kolay değildir ve gelin adayı kararsızlık içerisinde kaldığı anda stres ve heyecan dolu anlar başlar.

Tesettürlü gelinlik ve diğer Gelinlik seçimi günümüzde eskiye oranla çok daha zordur. Zira bugünlerde gelinlik modelleri çok daha fazladır ve herkese hitap edebilecek gelinlikler rahat bir şekilde üretilmektedir. Ancak bu seçeneklerin fazla olması gelin adaylarının daha fazla kafasını karıştırmakta ve seçimleri epey zorlaştırmaktadır. Bu noktada gelin adaylarının dikkat etmesi gereken birkaç nokta vardır.


gelinlik modelleri


Öncelikle gelinlik renginin seçilmesi önemlidir. Beyaz demeden geçmeyin, beyazın da onlarca tonu vardır. Renk seçiminden sonra gelinliğin kalıbına karar verilmelidir. Bu da gelin adayının vücut şekline bağlı olarak yapılmalıdır. Örneğin fazla kilolu gelin adayları dar kesim gelinliklerin yanı sıra prenses model gelinliklere yönelerek fazla kilolarını rahatlıkla kapatabilir.

Gelinlik işlemeli, düz, taşlı ya da dantelli olabilir ve gelin adayının bu seçenekler arasında da bir seçim yapması gerekir. Tüm bunları seçtikten sonra geriye kalan detaylar ise duvak, taç, ayakkabı ve aksesuarlar olacaktır. Bu küçük detayların da seçilen gelinliğin modeline ve tarzına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Ancak nasıl seçimler yapılırsa yapılsın şüphesiz ki gelin düğün gecesinde göz kamaştıracaktır. Bu nedenle hiçbir gelinin küçük detayları tamamlayamadığı için üzülmesine gerek yoktur.

 


Önceki İçerik Düğün Fotoğrafçısı Ramazan Bulut
Sonraki İçerik 2020 Gelinlik ve Gelin Makyajı Nasıl Olmalı

Paylaş: 

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan sen ol!
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.