Hatice ve Gökhan'ın Düğün Hikayesi

 1479  0
Hatice ve Gökhan, hayatlarını birleştirmek için aldıkları kararı sonuna erdirmek ve yarınlarına eşsiz hatıralar bırakmak için yola çıktılar. Birbirlerini tanımanın verdiği mutlulukla hayallerini sevgi ve muhabbet dolu bir gelecek için birbirlerine emanet ederken, sevinçlerini ve tabii düğün hikayesi klibini Ramazan Bulut’un kadrajıyla yarınlara aktardılar.
 
Güzeller güzeli gelinimiz Hatice, prenses tacını duvağının ucuna iliştirmiş, beyaz çiçeğiyle gelinliğini eşsiz bir uyumla bir araya getirmişti. Yaşamlarını birleştiren pınarları müjdeler gibi çiftimize eşlik eden göl manzarası, adeta çiftimizin gözlerinde yankılanıyordu.Bu sırada sevinci gözlerinden okunan yakışıklı damadımız Gökhan, asil duruşlu yeleğiyle kombinlediği damatlığı, dikkat çekiyordu. 
 
Fotoğraflarını çektirirken bir taraftan da kendilerini doğanın eşsiz güzelliğine bırakan çiftimiz, evliliğin ilk mutluluğunu paylaştılar. Doğal güzelliğiyle Hatice, gelin tacının eşliğinde doğayı kıskandıran pozlar verirken Gökhan, sevgi dolu gözlerle gülümsüyordu.
Hatice ve Gökhan, evlilik yoluna çıkarken birbirlerine kavuşmanın mutluluğu içinde keyifli bir yürüyüşe başladı. Çiftimiz birbirleriyle kusursuz bir uyum içinde mükemmel doğayı kucakladılar. İkili kendilerine eşlik eden doğanın tadını çıkarırken birbirinden tatlı pozlar verdiler objektiflere.
 

Çiftimizin Benzersiz Düğün Fotoğrafları

Hatice ve Gökhan, düğün fotoğraflarını ve mutlu hikayelerini Ramazan Bulut ve ekibinin kadrajına emanet ettiler. Her haliyle birbirlerine yakışan ve fotojenik duruşlarıyla ekibe destek olan çiftimiz, mükemmel düğün klibi ve fotoğrafları için benzersiz pozlar verdiler. Ekibin kadrajı, doğal görünümlü ve uyumlu çiftin hareketlerini doğayla müthiş bir uyum içinde yakaladı. Profesyonel düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut’un eğlenceli bir ortamla uyguladığı fotoğraf çekiminde çiftimiz yıldız gibi parladı.
 
Hatice ve Gökhan, birbirlerine karşı duydukları aşkı düğünle taçlandırmak için bir araya gelirken mutlu anlarını en renkli şekilde fotoğraflaması için Ramazan Bulut’un kadrajına gülümsediler. Başından sonuna kadar muhteşem bir düğün hikayesine imza atan çiftimiz, sevgilerin
hikayesiyle de umutlarını geleceklerine yansıttılar.
 
Düğün kararını aldıklarında Hatice ve Gökhan, doğal ve renkli bir hikayeyle mutluluklarının ilk adımlarını muhteşem fotoğraflarla süslediler. Çiftimiz, Ramazan Bulut ve prodüksiyon ekibi ile doyasıya bir çekim günü geçirdi. Siz de en mutlu gününüzü mükemmel fotoğraf ve düğün hikayesi çekimleri ile taçlandırmak isterseniz, ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Paylaş: 

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.