1150  2
İnsan yaşamının güzel ve hatırlanmaya değer bazı unutulmaz anları vardır. Düğünler de bu anların başında gelir. Birlikte yaşlanmayı ve bir ömür beraber mutlu yaşamayı hayal eden hemen herkes için düğün günü vazgeçilmez hatıraları içinde barındırır. Bu hatıralar da en iyi fotoğraflarla ölümsüz hale getirilir.
 
Anne ve babalarımızın düğün fotoğraflarına bakarken eşsiz bir nostalji hissiyle dolarız. Muhtemelen gelecekteki çocuklarını da hayal ederek objektife poz veren mutlu bir çifti fotoğraf karesinde görmek ne de hoştur. Aynı hissi kendi çocuklarına yaşatmak isteyen herkes profesyonel bir fotoğrafçının yolunu tutar.
 
Yıllarca fotoğraflarda düğün gününü yaşatmak isteyen genç çiftimiz Hatice ve Gökhan da düğün fotoğrafları için fotoğraf sanatçısı Ramazan Bulut’u tercih ettiler. Yıllarca korunacak hatıralarının en iyi şekilde yansıtılması için gerekli tüm hazırlıklar yapıldı. Tüm süreç hem çiftimizi hem de fotoğraflarına bakacak sevdiklerini mutlu edecek biçimde noktalandı
 

Hatice Gökhan Çiftinin Dış Çekim Hikayesi

Konyalı güzel gelinimiz Hatice Hanım ile Urfalı damadımız Gökhan Bey’in en güzel anları harika fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirildi. Eşsiz güzellikle romantik fotoğrafların yanı sıra eğlenceli anlar da ölümsüzleştirildi. Estetik tasarımlarla zenginleştirilen düğün hikayesi de birbirinden güzel karelere ev sahipliği yaptı.
 
Tüm sosyal medya platformlarının gözdesi olacak düğün hikayesinde ise mutluluk ve eğlence temaları ön plana çıkarıldı. Gelin ve damadın düğüne hazırlık aşamalarının ve düğünün en keyifli anları özenle seçilerek bir düğün filmi kolajı oluşturuldu.
Fotoğraflarda öne çıkan tema ise aşk, uyum ve romantizm oldu. Ancak keyifli anlar da unutulmadı. Gelin ve damadın uyumunu yansıtan eğlenceli kareler de ölümsüzleştirildi.
 
Hatice ve Gökhan çiftimizin tüm çekimleri Şanlıurfa’nın eşsiz manzaralar sunan Bozova ilçesinde gerçekleştirildi. Atatürk Barajı çevresinin eşsiz doğası ve estetik görüntüleri tüm çekimlerde hoş bir arka plan olarak kullanıldı. Tamamen profesyonel süreçlerle ilerleyen çekimlerin bir kısmı da Valikonağı Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
Hatice Hanım’ın balık model şık gelinliği, zarif gelin çiçeği, güzelliğini öne çıkaran saç ve makyaj tasarımının her bir detayı fotoğraflarda uyum içinde yer aldı. Gelin ve damadın tüm görünümüne uygun mekanlar, pozlar ve duruşlar tercih edildi. Kişiye özel düğün çekiminin her türlü avantajından faydalanıldı.
 

Ramazan Bulut ve Ekibinin Profesyonel Çalışması

Fotoğraf ve artistik video çekimlerinde en önemli şeylerden biri tüm unsurların uyum içinde değerlendirilmesidir. Profesyoneller her zaman, ışık, renk, mekân, yüzler, kostümler gibi unsurların uyum içinde yansıtılmasına dikkat ederler. Ramazan Bulut ve ekibi de tüm profesyonelliğini bu şartları dikkate alarak yansıttı.
 
Gelin ve damadın uyumları, kostümleri, kişisel zevkleri ve tavırları fotoğraf karesinde ölümsüz hale getirildi. Bu sırada ışık, mekân ve atmosfer gibi diğer unsurlar da romantizmi belirgin hale getirmek üzere çekimlerde kullanıldı. Bozova’nın eşsiz doğası ve Valikonağı Düğün Salonu’nun hoş atmosferi uyum içinde fotoğraflarda yer aldı.
 
Çekimler sırasında gelin ve damadın rahat edebilmesi ve kendilerini tam olarak yansıtabilmeleri için profesyonel fotoğraf ekibi deneyimini kullandı. Bu sayede tüm süreç gelin ve damadın uyumunu yansıtacak biçimde ilerledi.
 
Profesyonel fotoğraf çekimleri ile Şanlıurfa’nın öne çıkan fotoğraf sanatçılarından biri olan Ramazan Bulut, her bir aşamayı estetik bir ifade ile fotoğraf karesine taşıdı. Bu süreçte gelin çiçeğinden saça, gelinlik ve damatlıktan pozlamalara kadar her şeyle Ramazan bulut tarafından titizlikle ilgilenildi.
 
Gelin ve damadın fotoğraf çekimlerinden sonra da memnuniyet ve mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Ramazan Bulut ve profesyonel ekibi bu anları da ölümsüzleştirdi. Dilerseniz Urfa Düğün Fotoğrafçısı Instagram hesabından paylaşılan fotoğraflara ve videoya göz atarak bu mutluluğu görüntüleyebilirsiniz.
 

Düğün Çekimleri için En Doğru Adres: Ramazan Bulut

Tüm özel anlarda olduğu gibi düğün çekimlerinde de yıllarca hayranlıkla bakılacak fotoğraflara sahip olmak isteyenler dün olduğu gibi bugün de Ramazan Bulut ve objektifini tercih ediyor. Alelade, sıradan ve diğer düğün fotoğraflarının adeta birer kopyası olan fotoğraflar yerine kişiselleştirilmiş bir süreç sizleri bekliyor.
 
Aşkın ve uyumun yıllarca sanatsal fotoğraf karesiyle muhafaza edilmesini tercih ediyorsanız siz de hemen iletişime geçebilirsiniz. Bir çift olarak tamamen içinize sinecek fotoğrafları yakalayabilmek için sizlere bir telefon uzaklıktayız. Hemen arayarak randevu oluşturabilirsiniz.
Paylaş: 
Yorumlar
hatice kurt
hatice kurt
6.2.2022 15:19
İyi ki sizinle karşılaştık Ramazan bey ilgi ve alakanız enerjiniz güler yüzünüz samimiyetiniz.. harikasınız..sizden ve ekibinizden çok memnun kaldık.. gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim
Ramazan BULUT
6.2.2022 15:19
Bizler size en iyisini sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Önemli olan her daim daha iyisi ile sizlere hizmet vermek. Biz siz çiftlerimizi müşteri olarak değil aileden biri olarak görüyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.