888  0

Geçmişten günümüze nişan törenleri, evlilikten önce ailelerin tanıştığı ve düğünle ilgili kararların alındığı bir törendir. Evliliğe giden bu yolda nişan töreniyle kız ve erkek tarafı kaynaşırken karşılıklı örf ve adetler belirlenir. Toplumdan topluma gelenekler değiştiği için bu yolla iki tarafın da anlaşması sağlanır ve çiftler de evlilik hazırlıklarına devam ederler. Çiftler böylece uzun bir yolculuğun başlangıcı için birbirlerine söz verecekleri evlilik sürecine başlamış olurlar.

 

Medine ve Ramazan çifti bu önemli günlerini unutulmaz kılmak için bizi tercih ettiler. Nişan törenlerini güzel hatıralarla süslemek ve geçirdikleri hoş vakitleri hatırlayabilmek için dış çekim yapmak istediler. Bunun için de Ramazan Bulut’un profesyonel ekibi ve deneyimli kadrosunu tercih ederek işini severek yapan bir ekibin parçası haline geldiler. Aşklarını belgelemek için evlilik kararı alan çiftimiz, çekim gününde oldukça uyumlu ve şık görünüyorlardı. Bu da profesyonel ekibimizin en mutlu günlerinde onlarla beraber harika işler çıkarmasına yardımcı oldu.
 

Medine Hanım’ın lacivert tonlarındaki nişan elbisesi ve aksesuarları oldukça zarifti ve Ramazan Bey’in takımıyla uyumlu görünüyordu. Çiftimizin bu uyumu, Ramazan Bulut’un muhteşem çekimleri ve ortamın güzelliğiyle birleşince harika ve estetik görünen fotoğraflar ortaya çıktı. Medine Hanım’ın şık nişan elbisesini tamamladığı eşarbı ve nişan tacı fotoğraflarda oldukça güzel görünmesine yol açtı. Gelin çiçeği ve elbisesinin detayları da fotoğrafları zarifleştirdi. Hayatlarının en güzel günlerini yaşadıkları bu dönemde Medine Hanım’ın heyecanlı gülüşü de fotoğraflara yansıdı ve masum bir heyecanla kameralara gülümsedi.
 

Ramazan Bey’de Medine Hanım’ın şık nişan elbisesiyle oldukça uyumlu bir takım tercih etmişti. Siyah takım elbisesini tamamladığı kravat ve yaka aksesuarıyla kameralara fotojenik bir şekilde gülümsedi. Medine Hanım’ın elbisesiyle aynı renkte tercih ettiği saatiyle de birbirlerini tamamlayan harika bir çift olduklarını kanıtlayarak romantik ve sevgi dolu bir çekimin başrolü oldular.
 

Harika Çift, Profesyonel Bir Dokunuş

Çiftimiz Şanlıurfa’nın muhteşem doğasıyla dikkat çeken Bozova Çatak’ta çekim yapmayı tercih ettiler. Bozova’da Ramazan Bulut’un profesyonel dokunuşuyla yapılan çekimlerde harika pozlar ortaya çıktı. Dış çekim nişan fotoğrafları için bizi tercih eden çiftimizin uyumuyla harika bir sonuç elde ettik. Profesyonel ekipmanları, deneyimli kadrosu ve güler yüzlülüğüyle en mutlu günlerinde yanlarında olan ekibimiz, çiftimizin fotoğraf çekimini yapmaktan oldukça memnundu. Profesyonel kadrosuyla Ramazan Bulut, Bozova Çatak’ta poz verilebilecek en güzel noktaları ve doğru ışığı yakalayarak en önemli günlerini ölümsüzleştirdi. Bu sayede çiftimizin ömür boyu saklayabilecekleri harika fotoğrafları oldu.
 

Bozova Çatak’ın muhteşem doğasını deneyim ve tecrübesiyle zenginleştiren Ramazan Bulut, harika dış çekimler gerçekleştirmekte ve çiftlerimize sunmaktadır. Siz de birbirinden güzel fotoğraflarınızın olmasını istiyor ve bunu yaparken profesyonel olan ve memnuniyet düzeyi yüksek bir ekiple çalışmak istiyorsanız Ramazan Bulut’u tercih edebilir, iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.