991  0
Düğün, birbirinize olan sevginizin ve bağlılığınızın bir ömür süreceğine dair verdiğiniz sözün kutlamasıdır. Aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz ile geçirdiğiniz unutulmaz birkaç saat hayatınızın en güzel anılarındandır. Tatlı bir telaşın ve keyifli bir yorgunluğun ardından atlattığınız düğününüze dair en güzel şeylerden biri ise fotoğraflara bakmaktır. Nebihe ve Ahmet harika Mardin dış çekimleri ile hayatlarının en güzel günlerinden birini ölümsüzleştirdiler
 
Düğün esnasında hatırlamadığınız anlarınızın ölümsüzleştirilmesi düğün fotoğrafçılığı sayesinde gerçekleşir. Hem düğün esnasında hem de düğünden bağımsız olarak belirlediğiniz bir tarihte fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Ramazan Bulut gibi profesyonel düğün fotoğrafçılığı hizmeti sunan kişiler sayesinde fotoğraf çekiminiz görsel bir şölene dönüşebilir. Her çiftin eğlendiği, kendini masallar diyarında hissettiği ve tarihe kazınan düğün fotoğraflarının kadrajı çok özeldir. 
 

Unutulmaz Bir Düğünün Sırrı Profesyonel Düğün Çekimi

Düğünleriniz coşkunun heyecanın ve mutluluğun zirve yaptığı buluşmalardır. Bu buluşmalarda ise gelin ve damat çoğunlukla nasıl geçtiğini anlamamaktadır. Bundan dolayı çoğu çift kararlaştırılan farklı bir günde profesyonel düğün çekimi hizmeti satın alır.
Gelin ve damadın kartpostallara konu olacak fotoğraf kompozisyonları ise ancak profesyonel bir ekip desteği ile ulaşılmaktadır.

Düğün çekimi ve dış çekim olarak adlandırılan bu hatıralar için Mardin, Mardin ve yakın çevre illerinde birçok mekan seçeneği mevcuttur. Mardin düğün çekimi, Mardin düğün fotoğrafçılığı hizmetleri için şehirlerin tarihi dokusu mükemmel bir arka plan oluşturmaktadır. Güneşin güne ilk merhaba dediği bu şehirlerde evlenen çiftler için tek yapılması gereken kendinizi karşısında rahat hissedebileceğiniz fotoğrafçı ekibini bulmaktır. 
 

Tarihi Kasımiye Medresesinde Aşk Hikayesi 

Mardin’in sepya tonlarındaki yapılarından biri de Kasımiye Medresesi. Turistik noktalardan biri olan medrese Nebihe ve Ahmet çiftinin profesyonel düğün çekimleri için harika bir platform oluşturdu. Farklı ışık açıları ve tonlamalarıyla çiftimizi odak olarak gerçekleştirilen çekimde unutulmayacak kareler ortaya çıktı.
 
Medresenin kubbe manzaralı terasındaki profesyonel kareleri taş duvar fonlarıyla çekilen duygu dolu fotoğraflar ile harmanladık. Gelinliğinin ışıltıları Kasımiye Medresesine renk katarken damatlığın asil duruşu tarihi doku ile mükemmel bir uyum yakaladı. Daha çok ayakta ve yakın planların tercih edildiği bu düğün fotoğrafları serisinde çiftimiz kendi masallarının kahramanı olmanın tadını çıkardı. 
 

Düğün Fotoğrafçılığının Kilit Noktaları 

Düğün fotoğraflarının çiftlerin dilediği gibi olmasının birçok noktası bulunur. Bu, o gün için özel olarak hazırlanan çiftlerin en iyi şekilde ölümsüzleştirilmesi iyi bir düğün fotoğrafçısına bağlıdır. Diğer fotoğraf çekimlerinden farklı olarak özel gün çekimleri ve profesyonel düğün fotoğrafı çekimi ekstra özen gerektiren bir kompozisyon türüdür. Mekanın ve ışıklarının doğru açılar ile buluşması çok önemlidir.
 
Fotoğrafa baktığınızda hissedeceğiniz duygu ve çerçevede gördüklerinizin gözü rahatsız etmemesi de dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.
Nebihe ve Ahmet çiftinin fotoğraflarında olduğu gibi doğru oranlar ile harika kareler yakalamak mümkündür.

Fotoğraflarında herhangi bir kayma ya da çerçevedeki perspektifi bozacak herhangi bir konu olmayan çiftin fotoğrafları profesyonel düğün fotoğrafları için en güzel örneklerdendir. Prenses model gelinliği ve duvağı ile uyumlu tacı ile parlayan Nebihe Hanım medresenin farklı noktalarında verdiği pozlar ile düğün karelerini taçlandırdı. Ahmet bey ile aralarındaki saygı dolu aşk Kasımiye Medresesi’nin tarihi dokusu ile örülüp Mardin Düğün Fotoğrafçısı profesyonelliği ile birleşince yıllar sonra bile bakıldığında yüzleri gülümseten bir çekim ortaya çıkmış. 
 

Güneşin İlk Doğduğu Şehirlerde Düğün Fotoğrafçılığında Bir İmza: Ramazan Bulut 

Fotoğrafçılık sadece doğru ve pahalı ekipmanlarla yapılacak bir iş değildir. Ekipmanlarınızın profesyonel olması sizlerin ruhunuzla çekeceğiniz fotoğrafların önüne geçemez. İyi bir fotoğraf için gerekli olan doğru enerji ile deklanşöre basmak, kompozisyondaki kişi ya da nesneye bile iyi hissettirmek ve ışıklar ile iyi geçinmek gerekmektedir.
 
Güneşin ilk doğduğu ülkemizin doğu güzelliklerinin yansımasını ise en güzel Ramazan Bulut kadrajından görebilirsiniz. Çalıştığı çiftleri aile gibi gören yüksek enerjisi ile karşısındakini rahatlatarak doğal pozları ölümsüzleştiren Ramazan Bulut profesyonel düğün fotoğrafçısıdır. Düğün fotoğrafı, savethedate, doğum hikayeleri ve söz nişan gibi anlarınızın imzasınız Ramazan Bulut ile atabilirsiniz. 
 
Randevu oluşturacağınız tarihlerde istediğiniz uygun olan mekanlarda yapılacak çekimler için kendi deneyimli ekibi ile sizlere hizmet veren Mardin Düğün Fotoğrafçısıdüğün fotoğrafçılığı için doğru adrestir. Web sitesinde çalışmalarını ve fiyat bilgilerine ulaşabileceğiniz Ramazan Bulut’un kadrajına gülümsemek için iletişim numarasından tıpkı Nebihe ve Ahmet çiftinin yaptığı gibisiz de ulaşabilirsiniz. 
 
Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.