Nebihe'nin Efsane Mardin Düğün Hikayesi

 291  0

Nebihe ve Ahmet Çiftinin Düğün Hikayesi Başlıyor

Evlilik, iki yabancının ayrı iki hikayenin bir araya geldiği ve kendilerini yeniden tanımladıkları bir yoldur. Birbirine çok yakışan çiftimiz, Nebihe ve Ahmet de bu yolda hikayelerini birleştirmeyi seçtiler. Yaşam boyunca hatırlamaya değer, güzel anılar vardır. Düğünler de insanlar için bu anların başında gelir. Hatırladıkça mutlu olacağınız bu anların doğru ellerde anılara dönüşmesi profesyonel bir fotoğrafçı ile mümkündür. Nebihe'nin efsane Mardin düğün hikayesi'de profesyonel ellerde harika ve unutulmaz anılara dönüştü. 
 
Mutlu çiftimiz de bunun bilinci ile doğru adrese geldiler. Hayatlarını birleştirirken en mutlu anlarını tekrar izleyebilmek adına düğün fotoğrafları için bizi, yani Ramazan Bulut’u tercih ettiler.
 
Her çift düğün gününde büyük bir heyecan içinde olur. Bu heyecan hali farkında olmadan bazı anların kaçırılmasına neden olabilir. İşte bu anların hiçbirini atlamadan, onlara geri dönüp bakabilmek için çiftimiz bu anları ölümsüzleştirmek istedi. İlerleyen yıllarda objektife verdikleri gerçek aşklarının pozları ile mutluluklarını yeniden yaşamak için bu kararı aldılar. Tüm çekim süreci bu isteklerini en harika şekilde yerine getirmek üzere gerçekleştirildi.
 

Nebihe ve Ahmet Çiftinin Harika Uyumu

Nebihe ve Ahmet çiftimizin düğün gününde gerçekleşen dış çekimlerde ekibimizin objektiflerine muazzam kareler yansıdı. Çiftimiz her hal ve hareketleri ile birer tablo gibiydiler. Aralarındaki uyum ve sevgi fotoğraflarda da harika bir iş çıkarılmasını sağladı. Oldukça çarpıcı, romantik ve eşsiz fotoğrafların ortaya çıktığı bu çekimde, Mardin’in göz alıcı güzelliği arka fon olarak kullanıldı. Bu görkemli arka planda çekilen birçok karede mutlu çiftimizin doğal ve samimi pozlarını yakaladık.
 
Nebihe Hanım, işlemeli şık gelinliği ve eşsiz gelin çiçeği, saç ve makyajının detayları ile mekandaki ambiyansla tam bir uyum içerisindeydi. Gelin ve damadın aurasına uygun mekanlar ve pozlar profesyonel ekibimiz tarafından belirlendi. Her zaman kişiye özel ayarlanan çekim koşulları, mutlu çiftimiz için de uygulandı. Bu sayede eşi benzeri olmayan bu harika kareler anılar arasında yerini aldı.
 

Kusursuz Düğün Dış Çekimi için Ramazan Bulut ve Ekibi

Mardin düğün fotoğrafçısı hizmetinde, düğün hikayelerinizi unutulmaz birer anıya dönüştüren Düğün Hikayesi ekibimiz her karede sanatlarını ortaya koydu. Gelin ve damadın ölümsüz aşkları birer sanat eserine dönüştü. Tüm ekibin uyum içinde çalıştığı düğün çekimleri esnasında her aşamada özenle çalışıldı. Nebihe ve Ahmet çiftimizin duygusal anlar yaşadığı çekimler, olabilecek en keyifli şekilde geçti.
Profesyonel bir ekibin elinde; ışık, renk, atmosfer, poz seçimi gibi unsurların bir araya getirilişi ortaya kusursuz bir iş çıkarılmasını sağladı. Gelin ve damadın yüzlerindeki mutluluk ve gözlerindeki aşk bu kusursuzluğu tamamlayan en önemli öğeler oldu.
 

Hikayelerinizin Başlangıcını Ramazan Bulut ve Ekibi ile Ölümsüzleştirin

Bir ömrü birlikte paylaşmaya and içtiğiniz aşkınızı, sanat eseri olacak karelere dönüştürmek istiyorsanız bu deneyim sizleri bekliyor. Düğün Hikayenizi ölümsüzleştirmek için hemen bizimle iletişime geçerek randevunuzu alın.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Paylaş: 

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.