1063  2

Rojbin ve Mehmet Nişan Hikayesi
 

nişan dış çekimRojbin hanım ve Mehmet beyin nişan hikayelerinin fotoğraf çekimi oldukça şık bir dış mekanda gerçekleştirildi. Keyifli ve eğlenceli biçimlerde poz vermeyi tercih eden Rojbin hanım ve Mehmet beyin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Yeşil çimenler ve görkemli ağaçların altında yapılan bu romantik nişan fotoğraf çekiminde büyük bir bahçenin farklı köşeleri fon olarak kullanılmıştır.
 
Sakıbın Köşkü adlı tarihi yapının merdivenlerinde çiftimiz çok şık ve güzel bir poz verdi. Rojbin hanım güzel ve havalı nişan tuvaletinin etekleri, merdiven basamaklarını salınarak süsledi. Bahçede bulunan demir ferforje salıncak, gelinimiz Rojbin hanımın tahtı olurken Mehmet bey ona yanında eşlik etti. 
 
Rojbin hanımın kırmızı güller ve beyaz papatyalardan oluşan büyüleyici nişan buketi, fotoğraflarda hoş bir odak noktası oluşturdu. Bu şık nişan buketi aynı zamanda Rojbin hanımın krem rengi nişan tuvaletine renk kattı. Genç çiftimizin muhteşem enerjisi, şefkati, sevgisi ve neşesi kameraya yansıyan anlar arasında yerini aldı.
 
Sizler de mutluluğunuzu fotoğraf karelerinde saklamak ve gelecekte bu güzel günleri hazırlamak isterseniz fotoğrafçı Ramazan Bulut ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Rojbin Yuvarlak
Rojbin Yuvarlak
12.2.2020 12:30
Aile olmaya adım atacağımız ilk heyecanlarımızdan olan nişanımızı Ramazan bulut ve ekibiyle bize ayırdıkları zaman diliminde çok eğlenceli çok güzel dakikalar geçirdik o mutluluk resimlere de yansıdı ilgisinden dolayı düğün resimlerimiz de Ramazan bulut ve ekibini tercih ettik pişman değiliz daha güzel anlarımızda ilk heyecanlarımızda Ramazan bulut ve ekibini tercih etmeye devam edeceğiz bence yeni çiftelerinde pişmanlık yaşamamaları için Ramazan bulut photographyi tercih etmelerini öneriyorum herşey için teşekkür ederiz
Ramazan BULUT
12.2.2020 12:45
öncelikle değerli vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum, mehmet beyle enerjinizi,güler yüzünüze hayran kaldım sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum, bizde çekimlerde çok keyif aldık sizin gibi güzel insanlarla çalışmak mutluluk verdi dilerizki evlatlarınızın fotoğraflarını da çekeriz mutluluk sağlıkla kalın.

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.