Şanlıurfa Hamile Fotoğrafçısı Ramazan Bulut
İçindekiler

Hamilelik dönemi birçok zorluğunun yanı sıra annelerin tatlı heyecanına tanıklık eden keyifli bir dönemdir. Bu dönemde bebeğini kucağına almanın hayallerini kuran anneler, birbirinden güzel anılar biriktiriyor. Anıların ölümsüz olması için ise fotoğraf ve video çekimi önemli. Fotoğraflar ileride dönüp bakıldığında tatlı bir tebessüm ile geçmişi hatırlamanıza yardımcı olur. Özellikle profesyonel bir fotoğrafçı ile yapılan çekimler uzun yıllar saklayacağınız albümler elde etmenizi sağlıyor.

Üstelik hamilelik döneminde yapılan profesyonel çekimler birçok zevke uygun çeşitliliğe sahip. İç mekân çekimi, stüdyo çekimleri, dış mekân çekimi, konsept çekimler ve daha birçok çeşitte hamile fotoğraf çekimi bulunuyor. Bunların içinden harika sokakları, dış çekim mekanları ve farklı Dış Çekim imkanları ile Şanlıurfa fotoğraf çekimi dikkat çeker. Şanlıurfa hamile fotoğrafçısı arayışında olanlar için bu yazımızda tüm detayları inceledik.

Urfa hamile fotoğrafçısı

Şanlıurfa Profesyonel Hamile Çekimleri

Hamilelik döneminde yapılacak profesyonel çekimler yalnızca anneler için değil tüm aile bireyleri için ölümsüz anılar elde etme imkânı veriyor. Aynı zamanda doğacak çocuğunuza vereceğiniz paha biçilmez bir hediyedir.

Doğacak çocuğunuz ileride albüme baktığında albümün her bir yaprağında onun için sarf ettiğiniz emeklere şahitlik edecek. Böylece hamilelik fotoğrafları birer anı olmanın yanı sıra aynı zamanda iyi bir hediye de oluyor.

Fotoğraf çekimleri ile ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızı aynı zamanda estetik bir hale getirmeniz mümkün. Şanlıurfa ise bunun için biçilmiş kaftan. Farklı birçok mekân ile dış çekimi büyülü hale getirebilirsiniz. Bu mekanlar şu şekilde sıralanabilir:

Şanlıurfa Dış Çekim Mekanları

 • Sakıbın Köşkü,
 • Urfa Kalesi,
 • Bozova Çatak,
 • Halfeti,
 • Balıklı Göl,
 • Kasaptaşı Parkı,
 • Urfa Evleri,
 • Halepli Bahçe, 
 • Bedesten (Kapalı Çarşı),
 • Sipahi Pazarı,
 • Cumhuriyet Parkı,
 • Sukay,
 • Atatürk Ormanı,
 • Mevlid-i Halil Camisi,
 • Birecik,
 • Rızvaniye Camisi,
 • Sipahi Pazarı
 • Ulu Cami,
 • Hızmalı Köprü,
 • Göbekli Tepe,
 • Yol Gösteren Çeşmesi,
 • Millet Hanı,
 • Gölbaşı Parkı,
 • Şanlıurfa Kalesi,
 • Halil-ür Rahman Camisi,
 • Gümrük Hanı,
   

Şanlıurfa yalnızca dış çekim için değil iç çekim için de oldukça iyi bir alternatiftir. Farklı birçok stüdyo imkânı ile konsept çekimler yapmanız mümkün. Hamile Dış çekimi Urfa ilimizde oldukça popülerdir. Stüdyolar anne ve baba adayları için özenle hazırlanıyor. Hazırlık sürecinde anne ve baba adaylarının tüm ihtiyaçları gözetilmektedir.

Şanlıurfa hamile dış çekim

Hem dış hem iç mekân çekimleri eşsiz pozlar elde edebileceğiniz güzel alternatifler. Üstelik farklı poz çeşitleri ile bu çekimleri keyifli hale getirmeniz mümkün. Hem iç hem de dış mekânlarda kullanabileceğiniz farklı konseptlerden birkaçını sizler için derledik.

Anne Baba Hamile Fotoğrafları Çekimi

Hamile çekimleri, yalnızca anneler için değil aynı zamanda babalar için de eşsiz bir deneyimdir. Bebeklerini heyecanla bekleyen babalar, fotoğraf çekimleri ile tatlı heyecanlarını ölümsüz hale getirebilirler.

Babaların da dahil olabildiği hamilelik pozlarında çok çeşitli opsiyonlar var. Eşiniz ile el ele tutuştuğunuz bir fotoğraf ya da birlikte ultrason fotoğrafını tuttuğunuz bir poz verilebilir. Böylece hem romantizmin dorukta olduğu hem de anılarla dolu pozlar vermeniz mümkün.

Fotoğraf çekimleri verilen pozlar ile aynı zamanda eğlenceli bir hale de gelebilir. Bebeğinize aldığınız küçük bir ayakkabıyı ya da oyuncağı çekimlerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında renkli uçan balonlar ya da çiçekler kullanabilirsiniz.

Özellikle anneler, elbiseleri ile uyumlu çiçekten taç takıp şık bir görüntü elde edebilir. Aynı zamanda anne ve baba adayları birbirleri ile uyumlu kıyafetler tercih ederek çekimlerde şık bir uyum yakalayabilir.

Tesettür Hamile Fotoğraf Çekimi

Tesettür hamile çekimi de tesettürlü annelerin tercih ettiği çekim türlerinden biridir. Bu tür çekimlerde annelerin en rahat edebileceği koşullar hazırlanmakta. Standart pozların yanı sıra hamile anneler, tesettür hamile elbiselerine uygun şallar seçerek fotoğraf çekimlerinde estetik bir görüntü elde edebilirler. Tesettür fotoğraf çekimlerinde de farklı objeler ile çekimleri çeşitlendirebilirsiniz. Bebeğinize ait el örmesi bir patik ya da yeleği kullanarak obje çekimi yapılabilir.

Urfa hamile dış çekim

Hamilelik Süreci Fotoğrafları Çekimi

Hamilelik süreci genellikle 9 ay ve 10 günden oluştuğu bilinen 38 ya da 40 haftalık bir süreç. Bu süreç anneler için her ne kadar zorlu olsa da tatlı bir telaşın eşlik ettiği keyifli bir süreçtir. Bu sebepten dolayı anneler, hamilelik sürecinin her anını hatırlamak istemekte.

Hal böyle olunca hamilelik süreci hamile pozları çok daha önemli bir hal alıyor. Bu çekimler profesyonel ekiplerce ve özel olarak hazırlanmış yerlerde yapıldığında ömür boyu saklayabileceğiniz albümler elde etmeniz mümkün.

Hamilelik döneminde yapılan çekimler ay ay yapılabilir. Böylece tüm sürece dair anılar elinizde olacaktır. Bununla beraber tek seferlik bir çekim de yapmanız mümkün. Böyle tek sefer yapılan çekimlerde çekimin ne zaman yapılacağı sorusu akıllara geliyor.

 İdeal süre hamileliğin 8. ayıdır. Çünkü bu ayda anne karnı yeterli büyüklüğe erişir ve fotoğraflarda gözükür. Aynı zamanda henüz hamileliğin son zamanları olmadığından 8. ayda annelerin hareket yeteneği o kadar sınırlanmış olmuyor.

Şanlıurfa Hamile Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Urfa hamile fotoğrafçısı arayışında olan anne ve baba adayları için merak edilen hususlardan biri de Şanlıurfa hamile fotoğraf çekimi fiyatlarıdır. Fotoğraf çekimleri çok çeşitli fiyatlandırma alternatifleri sunuyor. Ücretler mekâna, konsepte, çekim süresine, çekimde kullanılan aletlere göre ücret miktarı değişebilmektedir.

Fotoğraf çekimlerinde hazır paketler bulunuyor. Portfolyoya bakarak bu paketlerden kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ekstra istekleriniz olduğunda ise fotoğrafçınız ile iletişim kurup dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyatlar genel itibari ile bütçe dostudur. Hemen her bütçeye hitap edebilmesi için fotoğraf çekim paketleri çok çeşitli opsiyonlarda hazırlanmakta. Siz de hem bütçenize hem tarzınıza en uygun hamile fotoğraf çekim konseptine karar verebilirsiniz. Ücret konusunda en doğru ve detaylı bilgiyi ise fotoğrafçınız Ramazan Bulut'tan öğrenmeniz mümkün.


Önceki İçerik Urfa Düğün Hikayesi, Düğün Klibi
Sonraki İçerik Gaziantep Hamile Fotoğraf Çekimi

Paylaş: 

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan sen ol!
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.