1315  4

Özlem & Faruk – Sakıbın Köşkü Save The Date fotoğraflarısave the date dış çekim
 

Mardinli avukat Özlem hanım ve hayat arkadaşı doktor Faruk bey romantik aşklarını, görkemli bir düğünle taçlandırdılar. Düğün hikayesinin fotoğraf çekimi, tarihi bir mekan olan Sakıbın Köşkü’nde gerçekleştirildi. Şanlıurfa Haleplibahçe Havzası müzeler bölgesinde bulunan ve 18. yüzyılda Şair Sakıp Efendi tarafından yaptırılan Sakıbın Köşkü, otantik ve gösterişli görünümüyle bir düğün hikayesine ev sahipliği yaptı. Doğal görünümü, muhteşem yeşil manzarası ve ağaçlarıyla panoramik bir görüntüsü olan Sakıbın Köşkü’nün bahçesinde yapılan düğün çekimleri, mutlu bir evliliğin başlangıcına tanıklık etti.

Özlem hanım ile Faruk beyin mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyordu. Bu muhteşem günlerinde mutluluklarını paylaşmak için yurtdışında sık sık kullanılan ‘save the date’ fotoğraflarını düğün davetiyelerinde kullandılar. Bu özel günün bu özel hikayesini, en kaliteli ve en şık fotoğraflarıyla ölümsüz kıldılar.

Düğün çekimleri yemyeşil çimenler ve hoş ağaçlar altında yapıldı. Bunun yanı sıra Sakıbın Köşkü yapısının tarihi dokusuyla bütünleşen romantik fotoğraflar da çekildi. Özlem hanımın vintage gelinliği ve vintage stildeki saçları ile Faruk beyin görünümü, tarihe doku ile oldukça uyumluydu. Düğün fotoğraflarınızın bir hikayesi olsun istiyorsanız, siz de serüvenimize ortak olun…

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Emrullah kara
Emrullah kara
22.2.2020 12:36
Tüm fotoğraflar harika ama bu çiftniz ve çekimleriniz çok güzel tebrik ederim
Ramazan BULUT
22.2.2020 12:40
yorumunuz için çok teşekkür ederim Emrullah Bey

Seda  Nur Baykal
Seda Nur Baykal
28.1.2020 14:20
Paylaşımlarınızı çekimlerinizi severek takip ediyorum. Yakınlarım düğün fotoğraf çekimlerinde sizi tercih etti. Çok keyifli ve rahat bir ortam sağlıyorsunuz. Stres faktörü ortadan kalkıyor. Aday bulduğumda çekimler için sizinleyiz inşallah. Kolay gelsin.
Ramazan BULUT
28.1.2020 14:34
Merhabalar Seda hanım, sizinle tanışmak güzeldi, çekim anı çok keyifliydi herşey güzeldi ve yorumunuz için çok teşekkür ediyorum

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.