Selda Hamile Klibi - Muhteşem Hamile Hikayesi

 1260  0
Ailelerin hayatlarındaki en mutlu, huzurlu ve heyecanlı hissettikleri dönem hamilelik sürecidir. Anne ve baba olacak olmanın verdiği heyecan ve aileye yeni bir üyenin katılacak olması en büyük mutluluklardandır. Bu güzel dönemin kalıcı olmasını sağlamak ve ileride çocukları ile hamilelik sürecini paylaşabilmek isteyen çiftler, profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimiyaptırmayı tercih ederler.
 

Selda Hamile Çekimi: Fotoğraf ve Video Çekimi

En güzel hatıralardan biri olan fotoğraf ve video çekimi, tekrardan o günleri hatırlamak için oldukça değerlidir. Aile olmanın heyecanını ve anne babaların bebeklerine olan ilgisini yansıtan dış çekimler ile özel anlar ölümsüzleştirilerek etkileyici hamile çekimi kareleri yakalanabilir. Hamileliğin getirdiği duygu çeşitliliğini en doğal ve içten şekilde gösteren pozlar sayesinde üzerinden yıllar geçse dahi aynı hisler tekrarlanabilir.
 
Anne ve babalar, hamilelik sürecinin getirdiği heyecan ve yorgunluk nedeniyle genellikle zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirler. Bu nedenle, doğum öncesi süreçlerde özel anlar yaşamak isteseler dahi bunu sürekli olarak ertelerler. Aile olmanın heyecanını ölümsüzleştirerek fotoğraflar içerisine saklanmış minik bir üyenin olduğu çekimler yapmak isteyenler ise harika sonuçlara ulaşabilir. Profesyonel olduğundan emin oldukları fotoğrafçılar ile yaptıracakları çekimler sayesinde harika bir doğanın içerisinde yer aldıkları hamilelik süreçlerini yeniden anımsayabilirler.
 
Selda ve Ferhat çifti, Ramazan Bulut’un tecrübesi ve profesyonel çalışmalarına güvenerek hamile çekimi yapmayı tercih ettiler. İleride baktıklarında anne ve baba olmanın heyecanının gözlerinden okunduğu ve kardeşler arasındaki ilk teması görebilecekleri pozları ile anılarını ölümsüzleştirdiler. Çiftimiz, ailelerinin genişleyeceği güne geri sayarken ileride dönüp baktıklarında anne baba olma ve kardeşlik hissiyatını taşıyan pozların olduğu bir çekime, Ramazan Bulut’un muhteşem objektifi ile imza attılar.  Sizde Düğün Hikayesi ve Doğum Hikayesi düşünüyorsanız doğru adresdesiniz.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Paylaş: 

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.