Serapın Kına Klibi

 1079  0

Serap ve Mevlüt Çiftinin Kına Çekimi Hikayesi

Kına gecesinin hemen öncesinde çifte sunduğumuz öneriler doğrultusunda Bozova Çatak’ta gerçekleştirilen kına çekimi ile Serap Hanım ve Mevlüt Bey, bu eşsiz heyecanlarını romantik fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler. Çiftlerin en duygu dolu ve mutlu anlarının yakalandığı bu çekimler, ayrıca bugünleri hiç unutmamaları için kına dış çekim klibi ile de video haline getirildi.
 

Serap Hanım ve Mevlüt Bey, kına dış çekimleri için Ramazan Bulut’un da önerileri ile Bozova Çatak bölgesini seçti. Çatak sahili eşliğinde çekilen fotoğraflar, çiftin masalsı görünümüne eşlik etti. Akşam saatlerinin hemen öncesinde çekilen fotoğraflarda, Bozova Çatak bölgesinin yeşil ve maviyi bir araya getiren doğası, Serap Hanım ve Mevlüt Bey’in ölümsüzleşen romantik anlarına otantik bir dokunuş kattı. Doğayla iç içe samimi pozlar veren çift, romantik karelerin yanı sıra eğlenceli görüntüler de ortaya çıkardı.
 

Hangi pozları verecekleri konusunda fotoğraf ekibimiz ve Ramazan Bulut’un da görüşlerini alan çift, böylelikle dünya evi yolculuklarını eşsiz karelerle taçlandırdı. Ayrıca kına dış çekim klibi de çiftin bu özel anları sürekli hatırlaması ve sevdikleri ile birlikte izleyebilmesi için Serap Hanım ve Mevlüt Bey’e sunuldu. Çekim işlemlerinin dışında edit ve rötuş işlemleri de kısa sürede profesyonellikle tamamlanan kına dış çekim klibi, evlilik yolundaki çiftin çekimlerden duyduğu mutluluğu daha da arttırdı.

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Paylaş: 

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.