511  0

Ülkemiz düğünlerinin ayrılmaz bir parçası, düğünden önce gerçekleştirilen kına geceleridir. Kına için çekilen fotoğraflar ve klipler, çiftlerin tüm yaşamları boyunca dünya evine doğru giden bu unutulmaz günlerinin heyecanını yeniden yaşamalarını sağlar.


Serap Hanım ve Mevlüt Bey’in de mutlu ilişkilerini taçlandırmaya doğru giden bu yolda ne kadar mutlu olduğu fotoğraflarına yansıyordu. Bozova Çatak’ta gerçekleştirilen kına dış çekiminde çiftin heyecanı birbirlerine bakışlarından bile kolaylıkla okunabiliyordu. Bu sayede birbirinden romantik anlar Bozova Çatak kına dış çekim ekibimiz tarafından ustalıkla yakalandı.

 

Çiftimiz, çekimlerimizden son derece memnun ayrıldı ve dünya evine girmeye hazırlanan diğer arkadaşlarına da Ramazan Bulut ve ekibini önereceklerini ifade etti. Şanlıurfa’nın en güzel mekanlarından biri olan Bozova Çatak’ta gerçekleştirilen çekimler, ömür boyu aynı duyguyla bakabilecekleri çok sayıda romantik fotoğraf karesi ve bir dış çekim klibi ortaya çıkardı.
 

Serap ve Mevlüt Çiftinin Kına Çekimi Hikayesi

Kına gecesinin hemen öncesinde çifte sunduğumuz öneriler doğrultusunda Bozova Çatak’ta gerçekleştirilen kına çekimi ile Serap Hanım ve Mevlüt Bey, bu eşsiz heyecanlarını romantik fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler. Çiftlerin en duygu dolu ve mutlu anlarının yakalandığı bu çekimler, ayrıca bugünleri hiç unutmamaları için kına dış çekim klibi ile de video haline getirildi.
 

Serap Hanım ve Mevlüt Bey, kına dış çekimleri için Ramazan Bulut’un da önerileri ile Bozova Çatak bölgesini seçti. Çatak sahili eşliğinde çekilen fotoğraflar, çiftin masalsı görünümüne eşlik etti. Akşam saatlerinin hemen öncesinde çekilen fotoğraflarda, Bozova Çatak bölgesinin yeşil ve maviyi bir araya getiren doğası, Serap Hanım ve Mevlüt Bey’in ölümsüzleşen romantik anlarına otantik bir dokunuş kattı. Doğayla iç içe samimi pozlar veren çift, romantik karelerin yanı sıra eğlenceli görüntüler de ortaya çıkardı.
 

Hangi pozları verecekleri konusunda fotoğraf ekibimiz ve Ramazan Bulut’un da görüşlerini alan çift, böylelikle dünya evi yolculuklarını eşsiz karelerle taçlandırdı. Ayrıca kına dış çekim klibi de çiftin bu özel anları sürekli hatırlaması ve sevdikleri ile birlikte izleyebilmesi için Serap Hanım ve Mevlüt Bey’e sunuldu. Çekim işlemlerinin dışında edit ve rötuş işlemleri de kısa sürede profesyonellikle tamamlanan kına dış çekim klibi, evlilik yolundaki çiftin çekimlerden duyduğu mutluluğu daha da arttırdı.
 

Şanlıurfa’nın En İyi Düğün Fotoğrafçısı ile Profesyonel Kına Dış Çekimi

Düğün fotoğrafçılığında uzun yıllardır çiftlerin en mutlu anlarına tanıklık eden ve bu anları ölümsüzleştiren Ramazan Bulut, profesyonel bir kına çekimi için hizmet vermektedir. Mutluluğunuzu taçlandıran benzersiz güzellikle dış çekim kına fotoğrafları ve kına dış çekim klibi için siz de Ramazan Bulut’tan destek alabilirsiniz.
 

Mekan seçiminin, benzersiz fotoğraflar için önemini unutmayan Ramazan Bulut ve ekibi, eğer çiftlerin mekan istekleri varsa, çekimler için en uygun zamanları belirlemede çiftlere destek oluyor. Çiftin bir mekan seçimi olmadığı durumlarda ise çifte sunduğu mekan önerileri ile birlikteliklerini yansıtan en iyi arka planları bulmalarına yardımcı oluyor.
 

Serap Hanım ve Mevlüt Bey’in kına fotoğraflarında olduğu gibi sizi en iyi yansıtan pozlar ve arka planlarla bu mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Ramazan Bulut, bunun için tercih edebileceğiniz isimlerin başında geliyor. Her zaman çiftlerle görüşmeler yaparak onların isteklerine uygun bir şekilde çekimleri gerçekleştiren deneyimli düğün fotoğrafçısı Ramazan Bulut, Şanlıurfa kına, nişan ve düğün çekimleriyle mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyor. Hemen iletişim sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, en güzel düğün, nişan ve kına fotoğrafları için Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.