2801  0

Ömer Faruk ve Mehmet Selim Sünnet Düğünü Fotoğraf Çekimi

Ömer Faruk ve Mehmet Selim’in tatlı annesi ve centilmen babası biricik güzel evlatlarının sünnet merasimlerini gerçekleştirdiler. Sünnet merasimi hazırlıkları günler önceden başladı. Sünnet düğünü organizasyonu en baştan sonuna kadar özenle planlandı. Sünnet yatağı, arabası, davetiyesi, gelen konuklara yapılacak lezzetli ikramlar, minik sünnet hediyelikleri bir birözenle seçildi. Minik prenslerin yaşayacağı bu en unutulmaz gün hünerli anne ve babaları sayesinde muhteşem bir anı olarak hafızalarında yer aldı. Her Müslüman ailenin sünnet-i seniyye uyarınca gerçekleştirdiği bu özel günde yine Şanlıurfa’nın en güzel mekanlarını ziyaret etmek istediler. Bu özel ve bir o kadar da anlamlı günde huzurlu evlerinin birer pırlantası olan oğullarını Balıklı Göl ve  Ayn Zeliha Gölü çevresinde gezdirdiler. 

 

Ömer Faruk ve Mehmet Selim’in Heyecanlı Anları

O büyük gün geldiğinde Ömer Faruk ve Mehmet Selim onlara çok yakışan sünnet kıyafetlerini giydiler. Anne ve babaları onlar için her şeyin en iyisini istediğinden Şanlıurfa’nın en iyi fotoğrafçısı Ramazan Bulut’tan dış mekan çekimi için destek aldılar. Balıklı Göl ve Ayn Zeliha Gölü’nü ziyaret eden minik prensler, tüm tatlılıkları ile oradan oraya koşturup eğlendiler. Çimlerde yuvarlanırken, tarihi kapılar önünde, kılıçları ile anne-babaları ile pozlar verdiler. Sevimli sünnet çocuklarının sünnet kıyafetleri de karakterlerine uygun zarafette seçilmişti. Geleneksel kaftanla tamamlanan kuşaklı şalvar, tatlı minikleri adeta birer şehzade haline getirmişti. Süslü çarıkları ile tarihi mekanları keyifle adımladılar. Sorguçlu şapkalarını da başlarında büyük bir gurur ve mutlulukla taşıyorlardı.

 

Balıklı Göl ve Ayn Zeliha Göl’ünde Eşsiz Bir Hikaye

Balıklı Göl’ün muhteşem atmosferinde, geleneksel sünnet kostümleri ile poz veren Ömer Faruk ve Mehmet Selim, fotoğraf çekimi boyunca hem çok eğlendiler hem de poz vermenin keyfini çıkardılar. Balıklı Göl kıyısında anne-babalarıyla, köprü üzerinde el ele, tarihi kapı önünde, yeşillikler içinde birbirinden güzel sünnet fotoğrafları çekildi. Mekanın ruhuna uygun olan bu manevi günün anlamı anne ve babalarının dillerine ‘Rabbim damatlıklarını da göstersin’ duası ile yer etti. Dış mekan fotoğraf çekimi boyunca tüm aile büyük bir huzur ve mutlulukla hareket ederek günü tamamladılar.

 

Ömer Faruk ve Mehmet Selim için Unutulmayacak Bir Anı

Bir ailenin en mutlu günü evlatlarına karşı vazifelerini yerine getirmenin huzurunu yaşadıkları gün olmalı. Ömer Faruk ve Mehmet Selim kardeşlerin tatlı anneleri ve centilmen babaları da o gün huzur ve mutluluğu yüzlerine yansıyacak kadar yaşadılar. Tüm ailenin yüzüne yansıyan bu mutluluk ve huzuru bizler de ölümsüzleştirerek eşsiz fotoğraf karelerine dönüştürdük. Ailemizin ömür boyu tatlı bir anı olarak bakacakları fotoğraf albümlerini de seçtikleri en güzel sünnet fotoğraflarından oluşturduk. Minik Ömer Faruk ve Mehmet Selim’in anne-babasının dualarına biz de iştirak ediyor, Rabbim damatlıklarını da göstersin diyoruz.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.