Zübeyde Hanım Anaokulu

Cepli Dosya Baskı ve Grafik Tasarım

Cepli dosya ve grafik tasarım konusunda yılların deneyimini ve uzmanlığı birleştiren Ramazan Bulut yalnızca Şanlıurfa’da değil başka şehirlerde de tanınıyor. Antakya’da bulunan Zübeyde Hanım Anaokulu diğer işletmeler gibi Ramazan Bulut’tan en kaliteli cepli dosya baskısı ve grafik tasarım hizmeti aldı.
 

Cepli Dosya Tasarım ve Baskı

A4 boyutlarındaki standart belgeler ve kağıtları düzenlemek için uygun, kalıcı olarak entegre edilmiş cepli formdaki dosyalara 100 adet kağıt sığmaktadır.
 

Yüksek kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmiş bu cepli dosya modelleri, su, hava, nem ve olumsuz dış etkenlerden belgeleriniz ve evraklarınız için en iyi korumayı sağlar. Sunumlar, slaytlar, referanslar, broşürler, raporlar, özgeçmişler, diplomalar, sözleşmeler, yasal evraklar, tapular, sertifikalar, notalar, kılavuzlar, menüler gibi çeşitli önemli belgeleri ve evrakları saklamak adına cepli dosyalar büyük önem taşır.
 

Sade ve kullanışlı olan bu tür cepli dosyaların sağlam olması ve önemli belgeleri en iyi şekilde saklaması önemlidir. Zarif tasarımlı cepli dosyalar, kişiselleştirmeyi ve içeriğin hızlı ve kolay tanımlanmasını sağlamak amacıyla işletmenin adı ve gerekli bilgileri kapağına işler. Taşıması kolay olan bu tür cepli dosyalar için işletmelerin özel logoları ve isimleri baskı olarak tasarlanır. İşletmenizi en iyi temsil eden renkler, yazı boyutları, yazı karakterleri ve tasarımlar sizlere seçenek olarak sunulur.
 

Çok fonksiyonlu olan bu tür cepli dosyalar genel olarak ofis, otel, resepsiyon, kolej, okul, atölye ve ev için belgeleri sıralamak, depolamak, sunmak veya taşımak için idealdir. Ayrıca iş seyahati, konferanslar, sunumlar, toplantılar, röportajlar, müşteri ziyaretleri için de oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Cepli Dosya Tasarımları İçin Tıklayın

  989  2

Paylaş: 

Yorumlar
Antakya Zübeyde Hanım Anaokulu
Antakya Zübeyde Hanım Anaokulu
30.6.2020 14:44
Göstermiş olduğunuz ilgi alakadan ve özverili çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyoruz emeğinize sağlık
Ramazan BULUT
30.6.2020 15:08
antakyadan bizleri tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz birlikde çalışmak dileğiyle..


 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.