Mardin Dış Çekim Fiyatları

Mardin Dış Çekim FiyatlarıEko Paket Panoramik Albüm 1500 TL

Panoramik Albüm Paketi 1 1750 TL

Panoramik Albüm Paketi 2 2000 TL

Panoramik Albüm Paketi 3 2500 TL

Panoramik Albüm Paketi 4 2700 TL

Panoramik Albüm Paketi 5 3000 TL

Panoramik Albüm Paketi 6 3500 TL

Panoramik Albüm Paketi 7 4500 TL

Çoğu düğün pozu hatası, çiftin sert ve doğal olmayan davranışlarına bağlıdır. Bu nedenle düğün fotoğrafçıları ve kameramanlar çifte orada değilmiş gibi davranmalarını söyler ama bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Peki, kameralar kapanırken doğal bir şekilde poz vermek için bazı kolay düzeltmeler nelerdir?
 

Yürüyüş fotoğrafları çiftler ve daha büyük dış çekimler için harika görünür, ancak yavaş yürümeniz gerekir. Bu bir yarış değil. Düğün çekimlerinde, çiftler çoğu zaman çok önden yürür. Yavaşlayın ve birbirinizle etkileşim kurun.
 

Gelinler ve damatlar düğün gününden önce gülümsemelerini mükemmelleştirmek isteyebilirler bu yüzden sürekli pratik yaparlar. Gülümseme alıştırması yapmayın çünkü o zaman çok hesaplı ve planlı fotoğraflar ortaya çıkar. Bu şekilde doğal gülümsemeler ve pozların güzelliği yok olur.
 

Herhangi bir güvensizliğiniz varsa veya tercih ettiğiniz bir tarafınız varsa, fotoğrafçılara söyleyin. Bir yükseklik farkı, fotoğrafını çektiğiniz belirli bir taraf veya kollarınız veya karnınızla ilgili güvensizlikler olabilir. Bu konuda önceden fotoğrafçınızla konuşun, o zaman dış çekimde daha başarılı olabilirsiniz.


Fikirlerle hazırlıklı gelmek önemli olsa da, çok fazla pratik yapmak bazı çekimlerin zorlanmış veya gergin görünmesine neden olabilir. Ancak aşırı pratik yapmaları durumunda, çiftler, eğlenmeyi unutmaları ve akışa devam etmeleridir, bu da sert görünebilir. Kolay bir ipucu mu? Belirli pozlar veya bakışlarla sınırlı hissetmeden özgürce hareket etmeniz önemlidir. Tüm bu muhteşem samimi anları yakalamak söz konusu olduğunda hareket önemlidir.


Düğün dış çekimi sırasında yapabileceğiniz en büyük hatalardan biri anı yaşamayı unutmaktır. Gün geçtikten çok sonra samimi düğün fotoğraflarına değer vereceksiniz, ancak belirli bir pozu vermekte zorlanıyorsanız, düğün fotoğrafçısının bu fotoğrafları yakalaması zor olabilir. Bir çiftin TikTok için bir şeyler yapmaya çok çalıştığı zamanlar ya da anı yaşadıkları zamanlar vardır. Yapabilecekleri en iyi şey, güvendikleri bir fotoğrafçıyı işe almaktır. Bırakın ve sevdiğiniz kişiye odaklanın. Romantik bir doğal his istediğinizi anlayan birini işe aldıysanız, rahatlamanıza yardımcı olurlar.


Sayısız düğün çekimi gerçekleştirmiş olan fotoğrafçınız, talep ettiğiniz tüm aile fotoğraflarını çekmenin ve düğününüzdeki tüm anları yakalamak için harika bir zaman planlamasına sahiptir. Bir düğün günü programı, olayların sırasının sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak için anahtardır, ancak profesyonel ekibinizin işlerini yürütmesine yardımcı olmak için de gereklidir. Fotoğrafçılar için zaman yönetimi çok önemlidir. Profesyonelinizin, istediğiniz fotoğrafları çekmek için ne kadar zamanları olduğunu bilmesi çok önemlidir, bu da dahil olan herkes için gerekli stresi azaltmaya yardımcı olur. Çoğu çift ilk kez bir düğün planlıyor, bu yüzden muhtemelen günün herhangi bir bölümünde ne tür bir zamana ihtiyaçları olduğunu bilmiyorlar. Uzmanlarınızdan yararlanın. Güvendiğiniz düğün fotoğrafçısını işe aldınız, bu yüzden tavsiye isteyin ve size geri bildirim vermelerine izin verin.


Net bir düğün zaman çizelgeniz olsa bile, işlerin plana göre gitmemesi ihtimali vardır. Kendinizi zamana bağlı bulmanız durumunda, atlamak isteyeceğiniz fotoğraflarla birlikte hangi fotoğraflara ihtiyacınız olduğunu bilin. Geç kalmak, çift için de düğün fotoğrafçıları için de hoş olmaz.


Düğün resimlerinizin neye benzeyeceğini tam olarak bilmek harika, ancak gerçekçi olmayı unutmayın. Bu nedenle, diğer çiftlerin düğün fotoğraflarını kopyalamaya çalışmaktan kaçınmanız gerekir. Elbette internetten araştırma yapabilir ve çeşitli fotoğraflardan ilham alabilirsiniz.


Buna rağmen, fotoğrafçınız tarzınızı yansıtan düğün fotoğraflarını yine de çekebilecektir. Sihir her biçimde ortaya çıkıyor ve fotoğrafçılar başka görkemli kareler yaratabiliyor. Düğün fotoğraflarındaki hayal kırıklığını önlemek için, çok güvendiğiniz bir profesyonel fotoğrafçı bulun. Bu şekilde, sizinle ilgileneceklerini bileceksiniz.


Ailenizin özel işini kirletmeniz gerekmese de, fotoğrafçınıza potansiyel dramlar hakkında bir fikir vermek iyi bir şey olabilir. Hangi akrabaların yakın durmaması gerektiğini bilirlerse, gergin bir fotoğraf çekiminden veya garip anlardan kaçınabilirsiniz.


Düğün fotoğrafçanız, düğün gününüz boyunca birlikte çalışması gerekeceğinden, beklentileri baştan belirlemeniz önemlidir. Bu yüzden fotoğrafçı ekibinin birbirleriyle daha iyi geçinme ve kendileri yerine çifte hizmet için birlikte çalışma eğilimindedirler. Bu, özellikle baştan sona yakından çalışacak fotoğrafçılar ve kameramanlar için geçerlidir. Fotoğraf ve video ekibinizin kendilerinin değil müşterinin hizmetinde olduklarını hissetmelerini istersiniz.

 

Eko Paket Panoramik Albüm 1500 TL

Panoramik Albüm Paketi 1 1750 TL

Panoramik Albüm Paketi 2 2000 TL

Panoramik Albüm Paketi 3 2500 TL

Panoramik Albüm Paketi 4 2700 TL

Panoramik Albüm Paketi 5 3000 TL

Panoramik Albüm Paketi 6 3500 TL

Panoramik Albüm Paketi 7 4500 TL


Önceki İçerik Mardin Düğün Fotoğrafçısı
Sonraki İçerik Mardin Düğün Fotoğrafçısı Instagram

Paylaş: 

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan sen ol!
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.