Mardin Düğün Fotoğrafçısı Instagram

Mardin Düğün Fotoğrafçısı Instagram

Peri ışıklarıyla güzel bir bokeh yaratın. Bunun etkili bir şekilde çalışması için f / 1.8 veya f / 1.4 gibi geniş bir diyafram açıklığı kullanmalısınız. Bu diyafram, peri ışıklarını bulanıklaştıracak ve yumuşak bokeh yaratacaktır. Peri ışıklarını yatay olarak uzatın. Merceğinize mümkün olduğunca yakın olduklarından emin olun. Çifte yakın olduğunda odak noktası olurlar. Lensinize ne kadar yakınlarsa bokeh o kadar büyük olur. Peri ışıkları, rüya gibi fotoğraflar oluşturmak ve basit düğün portrelerini çerçevelemek için harika bir yoldur.

 

Göz alıcı bir arka plan oluşturmak i?çin bir kapıyı süsleyin. Bir kapının yanına çiçek asın. Estetik açıdan hoş bir simetri oluşturmak için çiçeği odak noktasına yerleştirin. Kapıya kelimeler asarak düğün fotoğrafçılığı sahnenizi daha da kişisel hale getirebilirsiniz. Kağıttan yapılmış kelimeler olabilir. Bir alıntı, çiftin baş harfleri veya sevimli bir doodle olabilir.
 

Bu hazır olduğunda, çiftin yapması gereken tek şey kapının önünde durmaktır. Hem öznelerinizin hem de girişin odakta olmasını sağlamak için küçük bir diyafram açıklığı (örneğin F / 8) kullandığınızdan emin olun.
 

Şık bir zemin yapmak i?çin merdiveni çiçekler ve i?şaretlerle süsleyin. Bunun için tek ihtiyacınız olan tahta bir merdivendir. Metal olan pek çekici görünmeyecektir! Beyaz veya pembeye boyayarak daha romantik görünmesini sağlayabilirsiniz. Merdiveni taze çiçeklerle ya da yapma çiçeklerle, özel işaretlerle ve hatta üzerinde şirin bir not olan bir kara tahta ile süsleyin.
 

İlişkinin sembolü olarak özel bir tabela kullanın. Tabelalar genellikle yollar ve yönlerle ilişkilendiririz. Fotoğrafçılıkta, genellikle birinin yolculuğunu sembolize etmek için kullanılırlar. Kavramsal bir düğün fotoğrafı için mükemmel bir düğün fotoğrafçılığı sahnesidir.  İhtiyacınız olan tek şey boş bir tabela. Üzerine kavramsal bir şeyler yazabilirsin, "Sonsuza kadar köşede" gibi veya sadece romantik bir alıntı kullanabilirsiniz. Çift, bu tabelanın yanında poz verebilir. Doğru açıdan çekim yaparsanız, arka planda hem tabelayı hem de düğünü yakalayabilirsiniz. 'Sonsuza dek mutlu' gibi bir el yapımı düğün tabelası harika olacaktır.
 

Yakın çekimler için çarpıcı bir arka plan oluşturmak i?çin bir gelin buketi kullanın. Çoğu düğün fotoğrafçısı, gelin ve damat yüzüklerinin en az bir kez fotoğrafını çeker. Yakın çekimlerinizin olabildiğince profesyonel görünmesi için iyi bir makro veya yakınlaştırma merceğiniz olduğundan emin olun. Yüzüklerin öne çıkması için dikkatlice bir buketin üzerine yerleştirin. Koyu güllerden oluşan bir buket, romantik yakın çekimler için mükemmeldir. Çok canlı veya beyaz herhangi bir şeyden kaçının, yoksa yüzükler arka plana karışacaktır. Koyu kırmızı güller arasında bir alyans harika olacaktır.
 

Çiçekler, atıştırmalıklar ve pastalarla eğlenceli bir piknik ortamı yaratın. Düğün öncesi fotoğraf çekimi için vaktiniz varsa, şık bir piknik ortamı yaratın. Bu, düğün fotoğrafçılığı sahne kullanarak düğün fotoğraflarınızı diğerlerinden ayırmanın eğlenceli bir yoludur. Tek ihtiyacınız olan bir battaniye, piknik sepeti ve birkaç düğünle ilgili ikramdır. Hatta hasır bir sepet içinde rengarenk çiçek buketleri sunabilirsiniz.  Çift, misafirler veya düğün programları için endişelenmeden dışarıda vakit geçirebilir. Bu aynı zamanda samimi fotoğraflar çekmeniz için mükemmel bir fırsat.
 

Büyük konserler gibi etkinliklerde muhtemelen duman bombalarının kullanıldığını görmüşsünüzdür. Ayrıca fotoğraflarınızda çok şık görünüyorlar, öyleyse neden bunu düğün öncesi fotoğraflarınıza da eklemiyorsunuz? Bombaların renklerini gerçekten ortaya çıkarmak için beyaz giymeyi unutmayın.
 

Çiçek buketleri muhtemelen listedeki en yaygın aksesuarlardan biridir, ancak onları genellikle insanların yaptığı gibi tutmak yerine, ekstra romantik bir etki elde etmek için onlarla oynayın.


Mardin düğün fotoğrafçısı instagram ’dan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde harika düğün fotoğrafları için önerilerimize ulaşabilirsiniz.
 

Romantik bir ortam istiyorsanız, ancak bütün çiçek demetlerine çok meraklı değilseniz, sadece çiçek yapraklarını tercih edebilirsiniz. Bütün buketlerden bile daha romantik olabilirler, hatta bir miktar şıklık ile!
 

Dış mekan fotoğraf çekimleri için, sırasıyla doğal pembe ve kırmızı yapraklı yapraklardan yararlanmak için kiraz çiçeği veya sonbahar mevsiminde çekmeyi düşünün. Mevsim yeşilliklerinden tam olarak yararlanabileceğiniz bazı yerler.
 

Geleneksel güllerin yapraklarından, pratik için daha benzersiz güzellikte ortancalara, doğa bilimci için her türden gerçek çiçek yapraklarına kadar hemen hemen her çiçeğe kadar yapraklar mevcuttur.
 

Peri ışıkları, tatlı ve romantik fotoğraf çekimleri için gece fotoğraf çekimi seansları için kesinlikle sahip olunması gereken bir şeydir. Arka planda parıldayan küçük yıldızlar gibi görünmesi için onları asın veya bu ekstra yakın çekim için onları kendinize ve eşinize sarın.
 

Basit bir şemsiyeyi küçümsemeyin, aslında gerçekten romantik fotoğraflar için ödünç verebilir, özellikle yağmurlu bir günde partnerinizle paylaştığınızda... Aynı zamanda, fotoğraf çekimi sırasında partnerinizden bir öpücük almak için kullanabileceğiniz mükemmel bir kalkandır!

 

 mardin düğün fotoğrafçisi instagram Hesabından Ulaşabilirsiniz Mardin Düğün Fotoğrafçısı İnstagram Hesabımız

 


Önceki İçerik Mardin Düğün Fotoğrafçısı: Dış Çekim Fiyatları ve Unutulmaz Anılar
Sonraki İçerik Mardin Dış Çekim Mekanları

Paylaş: 

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan sen ol!
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.