702  2

Pınar ve Cihan: Geleneksel Kına Gecesi Eğlencesi

Düğün öncesi mutluluğu paylaşmanın en güzel simgesi olan kına geceleri, geride yıllar boyunca anlatılacak güzel hatıralar bırakır. Urfa kına dış çekim işlerini itina ile yapan fotoğrafçı Ramazan Bulut, bu özel anınızda sizi yalnız bırakmıyor. Urfa kına dış çekim ekibi birbirini seven çiftlerin en güzel ve duygusal anlarını harika bir şekilde ölümsüzleştiriyor.

 

Kına geceleri, geçmişten gelen geleneksel adetlerimizden biridir. Genellikle düğünden bir gece önce gelinin kendi evinde kalacağı son gecede yapılan kına gecesi törenleri, hem duygu yüklü ve hüzünlü hem de eğlenceli ve keyifli anların yaşandığı bir organizasyondur. Eğlenceye katılan kadın misafirler, gecenin ruhuna uygun geleneksel giysiler giyinirler. Kına gecelerinde aileler arası bağlar daha da kuvvetlenir.

 

Pınar ve Cihan Çiftinin Kına Çekimi Hikayesi

Almanya’dan gelen güzel gelinimiz Pınar Hanım ile Urfalı damadımız Cihan Bey, düğün öncesi en özel anları olan kına gecesini harika fotoğraflar ile ölümsüzleştirdiler. Hem duygusal hem de eğlenceli anların itina ile çekildiği kına çekiminde çok güzel kareler ortaya çıktı.

Bütün sosyal medya platformlarında beğenilecek kına çekiminde, eğlence ve duygusal anlar ön plana çıkarıldı. Gelin hanımın kına gecesindeki tüm anları özenle seçilerek bir kına çekimi kolajı oluşturuldu. Çekilen fotoğraflardaki tema ise duygulu anlar, mutluluk ve eğlence oldu.

 

Pınar ve Cihan çiftimizin kına çekimleri Şanlıurfa’nın tarihi eski evlerinde yapıldı. Aynı zamanda yeşili ve doğayı gözler önüne seren bu mekanlar, otantik görüntüsü ile çekimlere hoş bir arka plan oldu.  Pınar Hanım’ın haki yeşili eski sultanları andıran gösterişli kına kıyafeti, taşlarla bezenmiş başlığı ve güzelliğini daha da önce çıkaran başörtü tasarım ve makyajı, fotoğrafların her birinde uyumlu bir şekilde yer aldı.

 

Bunun yanında gelin ve damadın tüm fotoğraflarında mekanın otantik havasına uygun duruş ve pozlar tercih edildi.  Kişiye özel çekimin tüm avantajlarından faydalanılan bu çekimde Urfa kına dış çekim fotoğrafçısı Ramazan Bulut sayesinde uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek harika görseller ortaya çıktı.

 

Ramazan Bulut ile Profesyonel Kına Çekimi

Urfa düğün ve Urfa kına dış çekim fotoğrafçısı olarak senelerdir profesyonel bir şekilde hizmet veren Ramazan Bulut, donanımlı ekibi ile her türlü düğün ve kına çekimlerinde hizmet vermektedir. Çiftlerin en mutlu günlerini ölümsüzleştiren Ramazan Bulut Fotoğrafçılık, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Tüm müşterilerin fikirleri doğrultusunda gerçekleştirilen düğün ve kına çekimlerinde bir daha yaşanamayacak özel anlar en kaliteli ve profesyonel bir şekilde fotoğraflara yansımaktadır.

 

Pınar ve Cihan çiftimizin kına çekimlerinde olduğu gibi samimi, zarif ve doğal hallerin objektiflerde yer almasını isteyen çiftlerimiz, Ramazan Bulutu gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Bu sayede hiç unutamayacakları bir çekim deneyimi yaşayıp en güzel ve özel anlarını ölümsüzleştirebileceklerdir.

 

Paylaş: 

Benzer Albümler

Yorumlar
Pınar - Cihan Satan
Pınar - Cihan Satan
27.9.2022 11:49
Elinize sağlık.O elleriniz dert görmesin.Nice şaheserler yaratmanız dileğiyle iyi çalışmalar dilerim.
Ramazan BULUT
27.9.2022 11:50
Almanyadan, Şanlıurfa da düğün fotoğrafçısı arasında bizleri tercih ettiğiniz için bizler teşekkür ederiz ömür boyu sağlık ve mutluluklar www.ramazanbulut.com.tr

 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

Ramazan Bulut
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.