Yemyeşil Urfa

Yemyeşil Urfa Projesini Destekliyoruz

Ağaçlar bizim için düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapar. Kökleri toprağın aşınmasını önler, dalları ve yaprakları gölge sağlar ve yaprakları çiftlik hayvanlarını besleyen ürünler için besinlere ayrışır. Ağaçlar, sayısız geçim kaynağını ve tüm ekonomileri destekler. Ağaçlar ayrıca sınırları belirler ve dünyadaki küçük ölçekli topluluklar için muazzam manevi, kültürel ve sosyal değere sahiptir.
 

1980'lerde, yardım kuruluşları Sahra Çölü'nde “çölleşmeyi” durdurmak için daha fazla ağaç dikmeyi önerdi. Bu, ağaçlandırma projeleri bir süredir kesilen ağaçların ve yok olan ağaçların ve ormanların yerini aldı.

 

İklim değişikliği, ormanların yok olması ve doğal kaynakların sınırlı doğası hakkındaki güncel görüşmelerle sürdürülebilirlik hem tüketicilerin, yatırımcıların hem de şirketlerin gündeminde yer alıyor. Fakat küresel ısınmayı önlemek ve geriletmek aslında tamamen bizim elimizde...
 

YemYeşil Urfa Sloganıyla
 

Bu nedenle kurumsal sosyal sorumluluk girişimleri ve sürdürülebilirlik raporlaması, karbon ayak izine sahip işletmelerin hem yatırımcılara hem de tüketicilere hitap etmeleri için odak noktasıdır. Bu yüzden insanların ağaçlandırmanın değeri konusunda eğitmek amacımızdır.

 

Gezegenimizin sağlığı için hızlı ve çabuk bir şekilde değişiklik yapmamız gerektiği anlaşılıyor. Hükümet politikasını yeniden şekillendirmek bu dönüşümün gerekli bir bileşeni olsa da, bu değişimler uzun vadelidir. Fikirlerin politikaya dönüşmesi, politikanın yürürlüğe girmesi ve sonuç olarak gerçek değişimin gerçekleşmesi yıllar alabilir. İklim değişikliği ile ilgili politika söz konusu olduğunda, yalnızca zaman lüksüne sahip değiliz.

 

İklim değişikliğiyle mücadele etmek için yapabileceğimiz daha çok şey var. İş sektöründe harekete geçmek ve sorumluluk almak önemlidir. Büyük şirketler ve küçük işletmeler kendi politikalarını ve önceliklerini belirleyerek hükümetlere ve devletlere göre çok daha hızlı bir şekilde değişime izin verebilirler.

 

Çevresel kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve sürdürülebilir iş uygulamaları ile ortaklıklar yoluyla gezegenimizin geleceğini kendi ellerine alıyorlar.

 

Gerçekten küresel bir değişim elde etmek için ağaç dikim hacmini hızlandırmaya odaklanırken, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir şekilde ağaç dikmeyi önemsiyoruz.

 

Ramazan Bulut Fotoğrafçılık olarak Yemyeşil Urfa hayaliyle yola çıkıyoruz. Yemyeşil bir Urfa kenti için ağaç diken çiftlerimize nişan ve düğün dış çekimlerinde yüzde 40 indirim uyguluyoruz. Birlikte, dünyayı daha yeşil hale getirelim. Çevreyi daha az yıkıma uğratalım ve çevremizi daha mutlu bitkiler ve hayvanlarla dolduralım.

 

 


Önceki İçerik Sağlık Çalışanlarına Dış Çekim Hediye
Sonraki İçerik Down Sendromlu Çocuklara Özel Hediye Fotoğraf Çekimi

Paylaş: 

Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan sen ol!
 
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ramazan BULUT Hakkında

fotoğrafçı
Düğün fotoğrafçılığı Aşkı İle gelinlerin ve damatların harika anılarını ömür boyu saklamasına yardımcı olan Ramazan Bulut, birçok farklı alanda da profesyonel olarak destek sağlıyor. Düğün günü, düğün sonrası ve öncesi, dış çekim gibi birçok alanda profesyonel fotoğrafçı olan Ramazan Bulut’tan hizmet alabilirsiniz.